Бізнес-інтенсив: «The future of work» [Львів]

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) спільно з компанією Ernst & Young (EY) 11 квітня запрошують на Бізнес-інтенсив: «The future of work». Ця конференція стане справжнім осередком управлінської та HR-спільноти, об’єднаної на основі глибоких знань, експертизи та досвіду. Це можливість у колі експертів обговорити найсучасніші тренди, що мають вплив на бізнес, трансформацію сфери управління людьми та виклики, що стоять перед функцією HR.

Мета спільного проекту LvBS&EY: Building a better working world through growing people.
На першій зустрічі у межах проекту у Львові разом з експертами компанії EY дізнаємось про:

  • Глобалізацію, технології, демографію: як саме глобальні тренди впливають на бізнес та управління людьми
  • Від операційної моделі до операційного середовища: підходи та інструменти для трансформації
  • Автоматизація та діджиталізація: реальні та уявні загрози
  • Трансформація HR та виклики, що стоять перед функцією управління людьми

Для кого:
HR-фахівців з досвідом роботи (HRD, HR generalist, HR BP, HR Manager)
Керівників та власників бізнесів, яких цікавить тематика управління людьми

Програма:
10:00-11:30 презентації
11:30-12:00 каво-перерва
12:00-13:30 робота в групах
13:30-14.30 презентація напрацювань груп
14:30-15:30 нетворкінг з менеджерами EY та програм

Другою частиною зустрічі (з 12:00) стане модерована дискусія в групах щодо найактуальніших питань трансформації процесів управління людьми (у зв’язку з глобальними трендами, автоматизацією та діджиталізацією).

Контактна особа: Христина Дольна, +38 (067) 672 58 00, kdolna@lvbs.com.ua

Вартість участі у події: 500 грн.
Для учасників/випусків програм LvBS: 10% знижка (щоб отримати промокод на знижку, зверніться до менеджера своєї навчальної програми)

[register-button token=’a2484ab1-61d8-4617-aa11-29fbba231b8a’ title=’Зареєструватись’]

Учасник/випускник програм LvBS разом з другом:  сума 850 грн за двох. [register-link token=’92ce24ea-cca1-4d5a-b98e-448d38aa90ea’ title=’Зареєструватись з другом’]

Місце проведення: Львів, центр Шептицького, авд. Паркова (127)
Наступні події у межах спільного проекту LvBS & EY відбудуться у Дніпрі та Харкові. Очікуйте на анонси уже найближим часом.

Довідка:

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту й відповідальну бізнес-спільноту уже протягом 11 років. Місія: LvBS «Україна на бізнес-карті світу». Належність до мережі католицьких університетів, при яких є найкращі бізнес-школи світу, дає LvBS особливі можливості міжнародної співпраці, яких немає в інших українських бізнес-шкіл. Магістерські програми LvBS акредитовані Міністерством освіти України, також школа має міжнародну акредитацію CEEMAN IQA (Central and East European Management Development Association). У LvBS діють 5 магістерських програм, зокрема, MA in Human Resources and Organizational Development. Підходи до структури програм виходять з міжнародного досвіду та наповнюються найкращим світовим і українським практичним досвідом.

Ernst&Young є міжнародним лідером із аудиту, оподаткування, права, супроводу угод і консультування. Знання та якість послуг, які надає компанія, сприяють зміцненню довіри і впевненості на ринках різних країн у всьому світі.  EY надає найбільш широкий перелік професійних послуг в Україні. Окрім стандартних послуг з аудиту та податкового і юридичного консультування, тут надають спеціалізовані послуги з M&A, управління інвестиційними проектами, бюджетування, оцінки та розробки системи внутрішніх контролів, підвищення операційної ефективності бізнесу.
Назва EY відноситься до глобальної організації та може відноситися до однієї чи декількох компаній, що входять до складу Ernst & Young Global Limited, кожна з яких є окремою юридичною особою. Ernst & Young Global Limited – юридична особа, створена відповідно до законодавства Великобританії, – є компанією, що обмежена відповідальністю її учасників, і не надає послуг клієнтам.