Ideas Lab «Бізнес-мандрівка у США: їжа, культура та пошук партнерів»

Львівська бізнес-школа УКУ та Центр підприємництва УКУ запрошують 8 грудня на Ideas Lab «Бізнес-мандрівка у США: їжа, культура та пошук партнерів». Своїм досвідом після двотижневої подорожі до Чикаго та Нью-Йорка поділяться учасники V групи Магістерської програми з інновацій та підприємництва LvBS.

Поговоримо про:

  • як правильно домовлятися та готуватися до зустрічей з партнерами. Особливості співпраці з американцями;
  • важливі інсайти, або Чого не навчишся у бізнес-школі;
  • управлінські висновки учасників після поїздки;
  • життя, як у кіно: особливості культури, їжі, побуту у США.

Зустріч буде цікавою для тих, хто:

  • знає про США з фільмів і гадає, що там все так і є (найкумедніше, що все дійсно так і є😊);
  • думає над залученням коштів, експертів, партнерів, клієнтів зі США для свого стартапу;
  • готується до своєї першої бізнес-мандрівки до США;
  • кому цікавий досвід підготовки до схожої подорожі.

Наші спікери:

Амалія Юсуфова – учасниця програми MSc in Innovations and Entrepreneurship LvBS. Менеджер проектів в PPV Knowledge Networks. Раніше працювала менеджером по роботі з клієнтами в дизайнерській компанії GRAM Branding. Проект Амалії Grid/- отримав срібло A’DESIGN AWARD в Мілані. Grid/- – це багатофункційний елемент декору у формі ЛЕП, який може трансфоруватися у світильник, стіл, вішак для одягу, плантатор та інше.

Віталій Сидоренко – учасник програми MSc in Innovations and Entrepreneurship LvBS. Є засновником та СЕО платформи медіа-моніторингу Looqme. Це інструмент, що охоплює всі типи медіа, а канали даних відображаються в одному місці. Платформа з’єднує офлайн та онлайн-джерела, а також дає змогу аналізувати інформацію та мати уявлення про повну картину комунікації щодо бренду у медіапросторі.

Тетяна Блага – учасниця програми MSc in Innovations and Entrepreneurship LvBS. Організаторка конференції TEDxLviv. Тетяна працює на позиції CМО в Louddly – платформі для створення, розміщення та прослуховування аудіо-контенту. Вона призначена для блогерів (виробників контенту), яким потрібен безкоштовний та простий інструмент для створення свого аудіоrjyntyne. Платформа створена також для людей, які хочуть прослуховувати цікаву та корисну інформацію.

Віктор Павлучинський – учасник програми MSc in Innovations and Entrepreneurship LvBS. Є співзасновником компанії Devlight IT, що займається розробкою програмного забезпечення Android. Раніше Віктор працював розробником Android в компанії MakeApp, був співзасновником Tablets.if.ua (інтернет-магазин комп’ютерної техніки); СЕО стартапу Louddly.

Михайло Думанський  – керівник Центру підприємництва УКУ та менеджер V групи програми MSc in Innovations and Entrepreneurship. Місія Центру підприємництва полягає у розвитку нового покоління українських підприємців в тому числі за допомогою програм акселерації світового рівня в партнерстві з провідними світовими інституціями

Коли: 8 грудня, о 18:30

Де: Львів, вул. Козельницька, 2а, авдиторія 305

Вартість події – 150 грн. Зібрані кошти будуть передані Центру підприємництва.

Зареєструватись

Контактна особа: Олена Янковська, media@lvbs.com.ua, + 38 067 6731876

Ideas Lab: це унікальне комфортне та надихаюче середовище, де у дискусії з однодумцями, досвідченими підприємцями та менторами, народжуються ідеї нових інноваційних стартапів.

Центр підприємництва – це платформа для навчання і розвитку проектів з EdTech, соціального підприємництва та креативних індустрій на базі Львівської бізнес-школи УКУ та Українського католицького університету.

Додати календар LvBS до мого google-календаря