Ideas Lab: Створи та продавай! Досвід компанії LaMetric

16 березня Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на Ideas Lab: «Створи та продавай! Досвід компанії LaMetric». Засновники стартапу розкажуть як їм вдалося не лише створити розумний годинник LaMetric TIME, а й продавати його по всьому світу.

 

Спікери зустрічі:
Назар Білоус (CEO, співзасновник)
Дмитро Бариський (VP Software, співзасновник)
Ігор Кіщак (VP Hardware, співзасновник)
Модератор: Михайло Думанський, керівник Центру підприємництва УКУ.

Розумний годинник був розроблений від ідеї до прототипу у 2014 році учасниками невеликого львівського технологічного стартапу LaMetric. LaMetric TIME – це перший настільний розумний годинник, який, окрім години, може показувати новини, температуру, важливі дати, і будь-які інші сповіщення, необхідні для життя та бізнесу. Для запуску проекту хлопці збирали кошти через Kickstarter, загалом їм вдалося залучити $370k.

Дискусія пройде у форматі запитань-відповідей:
Коли: 16 березня о 18:00
Де: м.Львів, вул. Козельницька, 2а, ауд. 305.
Вартість участі 250 грн. Для учасників програми MSc in Innovations and Entrepreneurship безкоштовно.
Контактна особа: Олена Андрющенко, landriushchenko@lvbs.com.ua, + 38 063 308 7323.

[register-button token=’ffa3eaeb-145d-487a-8be5-5d2f1b003708′ title=’Зареєструватись’]

Назар Білоус і Дмитро Бариський  раніше працювали в агентстві веб-і мобільної розробки Lemberg Solutions (Назар є її співзасновником). Дмитро відомий тим, що розробив офіційний Android-додаток для гаджета Parrot AR Drone. Ігор Кіщак разом з Embedded-інженером Віталієм Тарасюком спроектували сенсорну панель для львівського трамваю.
На сьогодні LaMetric Time продається не лише на Amazon, а й у кількох Apple Premium Reseller мережах світу, iSetos (Чехія), dotlife (Тайланд), Gravis (Німеччина), мережах Backers (Гонконг), у лондонському універмазі Harrods, у рітейл-мережі Australian Geographic (Австралія). Як хлопцям це вдалося, дізнаємося під час нашої зустрічі!

Ideas Lab: це унікальне комфортне та надихаюче середовище, де у дискусії з однодумцями, досвідченими підприємцями та менторами, народжуються ідеї нових інноваційних стартапів.