Ideas Lab: Як залучити півмільйона $ на стартап? Досвід Senstone

Як перетворити свою ідею на продукт? Як знайти кошти на власний стартап і правильно вибудувати маркетингову стратегію? 21 листопада під час Ideas Lab у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS) своїм досвідом поділяться співзасновник і продуктовий директор компанії Senstone Маркіян Мацех та менеджер з маркетингу Дара Бурко, чий продукт перетворює аудіонотатки у текст.

У свої 26 років Маркіян спробував себе у ролі музиканта, програміста, маркетолога, продавця, а тепер ­ – підприємця. Вів проект Tesla Apple Watch app – перша у світі Apple Watch Connected Car App; виграв ряд нагород за роботу у Wearables, виступав на світових конференціях; 7 років працював в аутсорсингу (компанія Eleks), закрив мультимільйонні доларові проекти в ролі sales-менеджера; разом з командою залучив $380 000 через Kickstarter & Indiegogo на власний стартап, зараз інтенсивно працює над розробкою цього продукту.

Дара Бурко, менеджер з маркетингу компанії Senstone, має 8-річний досвід роботи у ці галузі. Автор та консультант бізнес-планів – переможців програм для розвитку та підтримки підприємництва від Євросоюзу. Співзасновник сервісу petadvisor.in.ua, редактор пабліку Happy muzzles.

Коли: вівторок, 21 листопада, 18:30
Де: Центр Митрополита Андрея Шептицького, конференц-зал «Парковий»

Зареєструватись

Вартість участі 200 грн. Усі зібрані кошти будуть передані на Всеукраїнську благодійну акцію «Миколай про тебе не забуде!».

Контактна особа: Олена Андрющенко, landriushchenko@lvbs.com.ua, + 38 063 308 7323.

Нагадаємо, команда львівських та київських розробників створила пристрій Senstone, який записує голосові нотатки і перетворює їх на текст. Записи зберігаються у вигляді аудіофайлів, які потім опрацьовуються, забираються шуми, проводиться аналітика запису і створюється текст. Пристрій розпізнає 12 мов, серед яких є українська та англійська. Прилад має вигляд кулона, який можна прикріпити на одяг чи носити на шиї або руці. Над розробкою спеціалісти працювали близько двох років.

Ideas Lab: це унікальне комфортне та надихаюче середовище, де у дискусії з однодумцями, досвідченими підприємцями та менторами, народжуються ідеї нових інноваційних стартапів.