IdeasLab-дебати з Лілією Кузік: Три історії про PR. З чого розпочати ваше просування?

25 квітня, у середу, Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та магістерська програма MSc in Innovations and Entrepreneurship запрошують на IdeasLab-дебати на тему «Три історії про PR. З чого розпочати ваше просування?». Подискутуємо про public relations та дізнаємося про досвід комунікації у різних сферах: бізнесі та неприбуткових організаціях. Наш спікер Лілія Кузік є керівником відділу маркетингу та PR LvBS, речниця ЛКП «Лев».

  •       Комунікація LvBS. Виклики, ризики, досвід
  •       Міні-кейс ЛКП «Лев»: як прилаштувати за рік півтисячі безпритульних тварин?
  •       Кілька практичних кроків, які будуть корисні для вашого бізнесу

Модератором зустрічі буде керівник Центру підприємництва УКУ Михайло Думанський, скептик, який завдяки PR нещодавно разом із командою зібрали півмільйона гривень на Спільнокошті для запуску бізнес-акселератора.

Місце проведення: Центр Шептицького, Львів, вул. Стрийська, 29, авд. Паркова
Початок:  25 квітня 18:00
Вартість участі: 200 грн. Кількість місць обмежена, попередня реєстрація обов’язкова. Для учасників програми MSc in Innovations and Entrepreneurship безкоштовно. 

[register-button token=’ea2c80fe-d1d4-4b41-8943-ee69b30ca659′ title=’Зареєструватись’]

Контактна особа: Олена Андрющенко, + 38 063 308 7323; landriushchenko@lvbs.com.ua

Довідка. Лілія Кузік 2 роки працює в LvBS, зараз очолює відділ маркетингу та PR. Має 10 років досвіду роботи у медіа: працювала журналістом в інтернет-виданнях ZAXID.NET, Hromadske.Львів, ZIK.ua, у друкованих виданнях «Аргумент-газета» і «Аргумент-влада», а також заступником головного редактора Міського порталу та першого інтернет-телебачення Львова Tvoеmisto.tv. До LvBS понад рік працювала PR&маркетинг-менеджером у Холдингу емоцій !FEST. Також 2,5 роки відповідає за PR Львівського комунального підприємства «Лев», яке опікується безпритульними тваринами у Львові.

Ideas Lab: це унікальне комфортне та надихаюче середовище від програми MSc in Innovations and Entrepreneurship , де у дискусії з однодумцями, досвідченими підприємцями та менторами, народжуються ідеї нових інноваційних стартапів.