Конференція «INTRO-2018: як компаніям зберігати драйв стартапу»

24 квітня Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на восьму щорічну візійну конференцію на тему інновацій у підприємництві «INTRO-2018: як компаніям зберігати драйв стартапу?». 

Українські та міжнародні експерти та підприємці зустрінуться в сучасному Центрі Шептицького у Львові, аби обговорити, як втілювати інноваційні підходи у великих корпораціях, малих та середніх бізнесах, а також, як зробити інновації частиною організаційної культури.

На жаль, дуже часто розвиток організаційної культури відстає від вимог інноваційних зрушень. Тому актуальним є питання реалізації задекларованих цінностей як керівниками, так і персоналом, що сприяє внутрішньому розвитку організації і створенню дієвої інноваційної мотивації персоналу.

Міжнародні інституції вбачають у технологіях головного драйвера розвитку компаній. Важливо, щоб український бізнес більше цікавився суттю глобальних процесів, роллю інновацій і можливостями їх запровадження. Не варто чекати, що держава буде активно розвивати інноваційний потенціал країни, потрібно робити це самостійно. Тому ми вирішили запросити представників різних за розмірами і суттю бізнесів, щоб обговорити необхідність впровадження інновацій, досвід того, як їм вдається це реалізовувати і підхід до них з точки зору збереження і розвитку організаційної культури.

Як відбувалося INTRO-2017

Гості конференції – власники бізнесу та CEO корпорацій, учасники та випускники магістерських програм та програм управлінського розвитку LvBS. Орієнтовна кількість 100+ осіб.

У програмі заходу:

  • Garry Bruton (Texas Christian University, США) у своїй доповіді розповість про цікавий досвід взаємодії бізнесу, держави та неурядових організацій на ранніх стадіях ринкової економіки
  • Soumodip Sarkar (CEFAGE’s Strategy, Entrepreneurship and Operations research group, Португалія). Доповідь професора міститиме цінні уроки для різних галузей промисловості, які сьогодні намагаються чинити опір проривним інноваціям з боку новачків на ринку
  •  тригодинний workshop із service-design «Створювати послуги, які подобаються клієнтам: від Персон до Швидкого Прототипування», модератор Андрій Міліневський (партнер-засновник CX Design, Україна)
  • Також відбудеться панельна дискусія «Інновації в компаніях – тренд чи засіб виживання?». Будуть обговорені такі питання: що перспективніше: внутрішні корпоративні інновації чи залучення стартапів? roadmap для впровадження інновацій в компанії, а також – як за цих умов має змінитися корпоративна культура і як, при цьому, підтримувати драйв? Учасники дискусії:
  • Юлія Порошенко («Radar Tech, «Агрохаб», Україна)
  • Кирило Криволап (асоційований партнер «Civitta», Україна)
  • Андрій Павлів (CEO «N-iX», голова наглядової ради Львівського ІТ Кластера, Україна)
  • Ігор Блистів (маркетинг-директор «Кормотех», Україна)
  • Олександр Стоянов (SME Director «Київстар», Україна)

Захід відбувається в рамках ініціативи EU4Business за підтримки Європейського банку реконструкції і розвитку.

Головний медіа-партнер  – «24 канал»

Інформаційний партнер – журнал «SBR»

Початок: 10:00
Місце проведення: Центр Шептицького, м. Львів, вул. Стрийська, 29.
Вартість участі: 2500 грн
Контактна особа: Світлана Кирильчук, skyrylchuk@lvbs.com.ua  +38067 76 00 779.

Довідка. Конференції INTRO вже 8 років поспіль об’єднують лідерів бізнесу, щоб обговорити актуальні для кожного року теми і перспективи розвитку підприємництва в Україні.