Курс «Бізнес-комунікація та емоційний інтелект» у межах Soft Skills Marathon

19 жовтня, у суботу, Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на курс із «Бізнес-комунікації та емоційного інтелекту» у межах навчальної програми Soft Skills Marathon. Курс спрямований на покращення розуміння власних емоцій та емоцій співрозмовника, використання вербального та невербального спілкування, лаконічності формулювання власних бізнес-ідей, а також тренування самоконтролю та самосвідомості. Викладачка курсу – Наталія Кадя, яка має понад 18 років досвіду в бізнесі, зараз очолює провідну юридичну компанію Danevych.Law. 

У результаті навчання учасники отримають необхідні інструменти, які допоможуть не лише управляти комунікаціями в умовах динамічного та невизначеного середовища, створювати широку мережу професійних контактів, але й досягати кращих результатів шляхом більш ефективного використання комунікацій.

Учасники вчитимуться розуміти та керувати своїми емоціями, щоб будувати міцні професійні та особисті стосунки з людьми різного віку, з різними професійними та особистими вподобаннями.

Викладач курсу: Наталія Кадя, яка має понад 18 років досвіду в бізнесі. Очолює провідну юридичну компанію Danevych.Law. На посаді HR-директора інвестиційної компанії, успішно реалізувала стратегію зі злиття двох регіональних підрозділів з єдиним центром управління у Києві. 2004-2008 рр. – HR-директор представництва бельгійської компанії Materialise в Україні. За 4 роки роботи представництва під керівництвом Наталі команда київського офісу збільшилась в 10 разів до 270 співробітників і була визнана найкращим роботодавцем серед IT-компаній Києва. Наталія – сертифікований коуч (Erickson University International (ICF), тренер та автор навчальних програм із організаційного розвитку. З 2010 р. – консультант із організаційного розвитку, лідерства та управління персоналом.

Вартість участі в курсі: 3000 грн (без ПДВ).

Маєте запитання? Наш менеджер відповість на них: mgurniak@lvbs.com.ua, 066 257 83 35