Курс «Презентація та публічний виступ» у межах Soft Skills Marathon

22 грудня, у суботу, Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на курс «Презентація та публічний виступ» у межах навчальної програми Soft Skills Marathon. Курс спеціально розроблений з метою удосконалити навички публічного виступу та промови, а також, щоб покращити якість контенту та візуального подання ваших презентацій. Викладач курсу – Оксана Крикун, бізнес-аналітик та продакт-менеджер компанії SoftServe, співзасновниця проекту Speak2me, а також організатор TEDxKyiv.

Під час навчання учасники дізнаються як подолати страх та опанувати ораторське мистецтво, завдяки простим інструментам та методам зменшення тривоги чи зміцнення впевненості. Створюватимуть та аналізуватимуть візуальну комунікацію, щоб ознайомлювати, інформувати чи переконувати цільову аудиторію за допомогою якісної та ефективної презентації.

Викладач курсу: Оксана Крикун – продакт-менеджер та PdM лідер компанії SoftServe, до цього займала посаду бізнес-аналітика у компанії Eleks, окрім, цього займалась продакт-менеджментом на посаді керівника маркетингу українського стартапу. За освітою фінансист. Є ментором інкубатора 1991 на теми «Business Model Canvas» і «Презентації». Організатор низки конференцій TEDx в Україні. Cпівзасновниця компанії з підготовки публічних виступів – Speak2me. У Оксани понад 10 років досвіду у підготовці та проведенні публічних виступів та презентацій.

Вартість участі в курсі: 3000 грн (без ПДВ).

Маєте запитання? Наш менеджер відповість на них: mgurniak@lvbs.com.ua, 066 257 83 35