Курс «Презентація та публічний виступ» у межах Soft Skills Marathon

5 жовтня, у суботу, Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на курс «Презентація та публічний виступ» у межах навчальної програми Soft Skills Marathon. Курс спеціально розроблений з метою удосконалити навички публічного виступу та промови, а також покращити якість контенту та візуального подання ваших презентацій. Викладачка курсу – Оксана Крикун, бізнес-аналітик та керівник напрямку продакт-менеджмент у компанії SoftServe, співзасновниця проекту Speak2me, а також організатор TEDxKyiv.

Під час навчання учасники дізнаються як подолати страх та опанувати ораторське мистецтво завдяки простим інструментам при підготовці та методам зменшення тривоги чи зміцнення впевненості. Створюватимуть та аналізуватимуть візуальну комунікацію, щоб ознайомлювати, інформувати чи переконувати цільову аудиторію за допомогою якісної та ефективної презентації.

Викладачка курсу: Оксана Крикун – керівник напрямку продакт-менеджмент у компанії SoftServe, до цього займала посаду бізнес-аналітика у компанії Eleks, окрім, цього займалась продакт-менеджментом на посаді керівника маркетингу українського стартапу. За освітою фінансист. Є ментором інкубатора 1991 на теми «Business Model Canvas» і «Презентації». Організатор низки конференцій TEDx в Україні. Cпівзасновниця компанії з підготовки публічних виступів – Speak2me. 

Вартість участі в курсі: 3000 грн (без ПДВ).

[register-button token=’63767e2d-c3f4-4ab2-ac5a-b7f7db1f7314′ title=’Зареєструватись’]

Маєте запитання? Наш менеджер відповість на них: mgurniak@lvbs.com.ua, 066 257 83 35