Курс «Презентація та публічний виступ» у межах Soft Skills Marathon

2 березня, у суботу, Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на курс «Презентація та публічний виступ» у межах навчальної програми Soft Skills Marathon. Курс спеціально розроблений з метою удосконалити навички публічного виступу та промови, а також покращити якість контенту та візуального подання ваших презентацій. Викладач курсу – Роман Зінченко, керівник мережі «Greencubator», консультант з комунікацій та ментор з презентаційного мистецтва.

Під час навчання учасники дізнаються як подолати страх та опанувати ораторське мистецтво завдяки простим інструментам при підготовці та методам зменшення тривоги чи зміцнення впевненості. Створюватимуть та аналізуватимуть візуальну комунікацію, щоб ознайомлювати, інформувати чи переконувати цільову аудиторію за допомогою якісної та ефективної презентації.

Викладач курсу: Роман Зінченко – ентузіаст енергетичних інновацій та «зелених» стартапів. Роман очолює мережу «Greencubator» і уже 10 років просуває підприємницькі можливості та соціальні інновації, які відкривають відновлювана енергетика, сталий розвиток та енергоефективність. Як консультант з комунікацій та презентаційного мистецтва протягом 6 років був куратором підготовки доповідачів конференції TEDxKyiv. Готував до презентацій перед інвесторами учасників таких програм як ClimateLaunchpad, PowerUp, Garage48 Circular Economy, StartupBootcamp, Hub:raum WARP та інших. До цього працював в секторі інвестиційного PR та фінансових комунікацій, забезпечував комунікаційний супровід залучення капіталу провідними українським компаніями. 

Вартість участі в курсі: 3000 грн (без ПДВ).

Маєте запитання? Наш менеджер відповість на них: mgurniak@lvbs.com.ua, 066 257 83 35