Курс «Управління часом та персональна ефективність» у межах Soft Skills Marathon

12 жовтня Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на курс із «Управління часом та персональної ефективності» у межах навчальної програми Soft Skills Marathon. Цей курс спрямований на покращення здатності планувати, визначення пріоритетів у роботі та зменшення частоти відволікань під час робочого дня.

 

В результаті навчання учасники отримають інструменти та методи управління часом, які дозволять впоратися із нестачею часу та досягти стратегічних цілей у житті та на роботі, зможуть визначити ті сфери своєї роботи, де час можна використати ще ефективніше, а також навчаться алгоритмів дій, необхідних для подолання виявлених проблем управління часом та підвищення продуктивності праці.

Викладач курсу: Володимир Семенишин – кандидат економічних наук, старший віце-президент найбільшої української ІТ-компанії SoftServe. Має понад 12 років досвіду у бізнесі. Працюючи у відділі HR-маркетингу, розробив два проекти, які здобули міжнародну премію Webaward та Internet Advertising Competition. Окрім цього, нещодавно навчився програмувати на мові Python, щоб могти розмовляти однієї мовою з колегами.

Володимир є автором двох навчальних курсів «Час летить, але Ви пілот! Ефективні стратегії управління часом» та «Анти-вигорання: баланс між життям та роботою».

У вільний від роботи час займається карате, володар чорного поясу (1 дан) за версією шотокан.

Вартість участі в курсі: 3000 грн (без ПДВ).

[register-button token=’5d6fbe24-03197313-90f4-d89c46fa283d’ title=’Зареєструватись’]

Маєте запитання? Наш менеджер відповість на них: mgurniak@lvbs.com.ua, 066 257 83 35