Курс «Взаємодія у команді. Конфлікти. Лідерство» у межах Soft Skills Marathon

9 листопада, у суботу, Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на курс «Взаємодія у команді. Конфлікти. Лідерство» у межах навчальної програми Soft Skills Marathon. Курс спеціально розроблений, щоб удосконалити взаємодію у команді, відносини лідера та підлеглих, а також ефективно налаштувати конфлікт-менеджмент. Навчатимемось з Наталією Шпот, викладачкою управлінських та магістерських програм LvBS, гештальт-консультантом та сертифікованим коучем.

Під час навчання учасники проаналізують та оцінять власний досвід як управлінця та члена команди, завдяки практичним завданням вчитимуться розвивати лідерські якості, стратегічно та конструктивно приймати рішення, генерувати ідеї, мотивувати, управляти та виконувати поставлені завдання разом із командою.

Викладач курсу: Наталія Шпот – викладачка управлінських та магістерських програм LvBS. Директор та тренер Львівської школи проектного менеджменту (2013-2017 рр.). Сертифікований коуч та гештальт-консультант. Вивчає соціо-економічний підхід до менеджменту в інституті ISEOR (Франція). Має близько 20 років професійного досвіду у бізнесі, зокрема в HR. Працювала HR директором компанії DataArt, а також в ELEKS, де створила повноцінний відділ управління персоналом, програми утримання, розвитку та оцінки працівників. Автор тренінгових програм у таких компаніях як SoftServe, Intellias, Prosteer Group та консультаційних проектів з організаційного розвитку.

Вартість участі в курсі: 3000 грн (без ПДВ).

[register-button token=’3adf511d-221a-4ec2-b000-1e9db58469dc’ title=’Зареєструватись’]

Маєте запитання? Наш менеджер відповість на них: mgurniak@lvbs.com.ua, 066 257 83 35