LvBookS: Презентація книги про емоційний інтелект у бізнесі [Київ]

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та «Видавництво Старого Лева» запрошують на презентацію книги «Технологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та житті» авторства Валерії Козлової, викладачки LvBS, що відбудеться 25 червня у Київському центрі Українського католицького університету. Видання є першою книгою українського автора на тему емоційного інтелекту в бізнесі.

Книга розповідає, як перетворити власні емоції на каталізатор для досягнення найвищих результатів, як знешкодити емоції-стоппери та оминути їхні пастки, та як самостійно підвищувати рівень емоційного інтелекту (EQ). Бізнес, кар’єра, як і все наше життя – це передусім емоції. Перемагає той, хто розуміє себе, вміє керувати власними емоціями і моделювати схожі емоції в інших. У цій книжці йдеться про те, як скористатися особливою авторською методикою бізнес-тренера Валерії Козлової, щоби підвищити рівень свого емоційного інтелекту та досягти успіху в житті та бізнесі.

«Книжка – ключ до відкриття власних ресурсів і сили, які приховані всередині вас, але про які ви навіть не підозрювали; які можуть вивести вас не просто на наступний, більш ефективний, рівень успіху та лідерства, але й навчать отримувати задоволення від ситуацій, котрі ще нещодавно вас лякали та пригнічували», – ділиться враженнями від книги Ярина Бойчук, директорка Львівської бізнес-школи УКУ.

«Як подолати невидиму «скляну стелю» власних обмежень? Валерія Козлова дає нам практичний інструмент розвитку і реалізації себе», – розповідає про технологію EQ-BOOST Павло Гайдай, президент компанії Avtologistika & Supply Net Company. – Ця книга про нас, про наші обмеження, а також про те, як стати вільними, щоб проживати щасливе життя у всій його повноті! Рекомендую до прочитання всім, хто ставить перед собою великі цілі».

Книга «Емоції в бізнесі, як драйвер зростання компанії» видана у партнерстві з «Видавництвом Старого Лева» у межах серії книг на тему бізнесу та управління. Під час презентації відбудеться дискусія а тему «Емоції в бізнесі, як драйвер зростання компанії», учасники:

Валерія Козлова – авторка книги, власниця компанії Corporate EQ, експерт з EQ в бізнесі;
Ярина Бойчук – CEO LvBS;
Роман Уваров – програмний менеджер компанії SoftServe;
Юлія Назарова – CFO «Фуд Імпекс»;
Ігор Блистів – модератор дискусії, викладач LvBS, випускник програми Key Executive MBA LvBS та менторськоі програми LvBS.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації:

[register-button token=’5cf7a98e-fad02b08-35e9-e11edbc86893′ title=’Зареєструватись’]

Коли: 25 червня 2019 року, 18:30
Де: Київський центр УКУ, вул. Івана Мазепи, 10A, м.Київ
Контактна особа: Марія Цаповська, kyiv_center@ucu.edu.ua, +380 96 611 53 94

*Валерія Козлова – український експерт з емоційного інтелекту. Викладачка  Львівської бізнес-школи Українського Католицького Університету (LvBS), авторка менторського курсу LvBS для власників та керівників бізнесу. Першою в Україні розпочала вивчати тему емоційного інтелекту в бізнесі. Консультує та навчає, як командам, компаніям та стартапам досягти високих результатів. Тренер навиків SoftSkills для експертів бізнесу та ІТ.