LvBS Club: Як продавати світові. Кейс Кормотеху

Вихід на глобальний ринок вже давно не є новим рішенням, а лежить на поверхні, коли ваш бізнес готовий до масштабування. Недарма кажуть, що поганий той бізнесмен, який не бажає більшого. Як розпізнати саме той момент, стати лідером у своїй галузі та продати свій продукт світу, говоритимемо вже 9 грудня у межах зустрічі LvBS Club з СЕО «Кормотех» Ростиславом Вовком та маркетинг-директором Ігорем Блистівом. Усі присутні спільно розглянуть детальний кейс компанії виходу на світовий ринок.

 

«Кормотех» – це міжнародний виробник харчування для котів та собак. Сімейний бізнес з історією у понад 18 років. Компанія є №5 за темпами росту серед глобальних гравців галузі і налічує 5 брендів у 38 країнах світу.

Запрошуємо поговорити з нашими учасниками про таке:

  • як якісно вийти на новий ринок;
  • складні умови як зона росту;
  • тонкощі глобального ринку;
  • як знайти свій шлях експортера.

Окрім жвавої дискусії ми пропонуємо всім нашим учасникам практичний інтерактив на базі кейсу компанії «Кормотех», який присвячений шляху виходу компанії на світову арену. Відверто про злети та падіння з перших уст.  

Модеруватиме дискусію CEO LvBS Consulting Роксоляна Вороновська.

Дата та час проведення: 9 грудня 2021 р. 18:00-20:00

Початок зустрічі: 18:00 (реєстрація з 17:30)

Місце проведення: 127 ауд (Паркова) Центру Митрополита Андрея Шептицького, м. Львів, вул. Козельницька, 2а (карта)

Кількість місць обмежена до 50 осіб у залі, поспішайте зареєструватися першими. З собою просимо мати підтвердження вакцинації або негативний тест на COVID-19.

 

Участь безкоштовна для учасників LvBS Club за умови підтвердженої реєстрації.

Усі, хто не встигнуть забронювати перші 50 місць (адже діють карантинні обмеження на офлайн-зустрічі), зможуть доєднатися до події онлайн. Посилання на зустріч ми надішлемо вам листом в день події.

 

Контактна особа: Галина Стаднюк, hstadniuk@lvbs.com.ua, +380 66 722 2902