LvBS –  головний освітній партнер «Премії HR-бренд Україна»

Ось уже шість років поспіль «Премія HR-бренд Україна» допомагає вирішити найскладніші завдання та знайти нові ідеї для формування HR-стратегій компаній на прикладі інноваційних проектів, які були успішно реалізовані в Україні. 5 грудня у Києві українські роботодавці зберуться на Підсумкову конференцію та урочисту церемонію нагородження. Організатор Премії – компанія HeadHunter Україна. LvBS –  головний освітній партнер.

 На підсумковій конференції «Премії HR-бренд Україна 2017» будуть представлені 42 проекти компаній-номінантів у форматі «бізнес-запит – рішення – результат». Це майже вдвічі більше, ніж минулого року. Серед номінантів 2017-го року близько третини компаній беруть участь у конкурсі не вперше. Зокрема, переможці минулого року: ПАТ «Теремно Хліб», SoftServe, Національний Банк України, АХА страхування.

У програмі конференції:

  • дискусії перших осіб бізнесу про відповідальне лідерство
  • 40+ практичних кейсів від номінантів Премії
  • 4 секції: «Трансформація бізнесу: Digital-технології та інновації», «Корпоративна культура, залученість, бізнес-результат», «HR-брендинг у епоху digital», «Генокод компанії та галузі»
  • огляд дослідження «Рейтинг роботодавців України 2017»
  • HR-lab: сервіси та послуги для успішного HR
  • урочиста церемонія нагородження переможців «Премії HR-бренд Україна 2017»

Нагадаємо, що за шість років в проекті «Премія HR-бренд Україна» взяли участь більше 180 компаній, було розглянуто більше 220 бізнес-кейсів. Отож зустріч 5 грудня – продовження корисної традиції підводити підсумки року у колі Премії та дізнаватися, на що були спрямовані зусилля кращих роботодавців України щодо залучення талантів, побудови бренду, утримання та мотивації працівників. І таким чином, формувати ту професійну дійсність, в якій можна буде зробити наступний рік – щедрим.

Програма та реєстрація

Дата: 05 грудня, вівторок (реєстрація о 9.00, початок конференції о 9.50, початок урочистої церемонії нагородження о 18.00  і до 19.30, далі фуршет та розважальна програма).
Місце проведення: КВЦ «Парковий», Паркова дорога 16 А.

Партнери премії:

Стратегічний партнер – Smart Solutions.
Генеральний телевізійний партнер – 5 канал.
Головний діловий медіа-партнер – видання «Бізнес».
Інформаційний партнер – журнал «Фокус» , Комментарии.
Юридичний партнер – Ілляшев та Партнери.
Освітній партнер – Lviv Business School.
Генеральний Радіо-партнер – Європа плюс.
Генеральний інформаційний інтернет-партнер – РБК Україна .
Страховий партнер – АСК «Інго-Україна» .
HR партнер – Акорд Консалтинг.