LvBS – інформаційний партнер HR for Business.Dialogue в Івано-Франківську

Вже втретє в Івано-Франківську проходитиме конференція HR for Business.Dialogue – наймаcштабніша західноукраїнська зустріч експертів, де спілкуватимуться про взаємодію HR і бізнесу, а також подискутують про цінність працівників для компаній та про співпрацю заради користі кожної зі сторін. LvBS – інформаційний партнер цього заходу.

Темою, яка об’єднає спікерів цього разу, стане ДІАЛОГ. Чому діалог? – запитаєте ви…

Відповідаючи на питання, ділимося експертними висновками організатора конференції Nataliya Mukhitdinova про значення діалогу в організаціях. З чого починається діалог в організації? – З необхідності…

– Так виглядає, що люди змінились. Доступність і швидкість циркулювання інформації вимагало адаптації і змінило цілі покоління людей..

– Кожен став очевидним носієм інформації, думок, упереджень, бачень, емоцій, які мають вплив на те, як цей кожен здійснює свою діяльність.. .

– І, якщо організація це об’єднання людей для досягнення спільної мети, то через банальний примус нужденних вже не вийде досягнути мету. Значить, треба діалог…

– Що ж таке той діалог? В чому буде його відмінність для організації?

– Кожен може сказати, що діалог – це коли говорять двоє. В організації діалог — це коли двоє або більше людей можуть домовитись між собою, при чому кожен буде почутий.

Є певні передумови для діалогу:

  • Всі учасники рівні
  • Всі мають інтерес до співіснування
  • Усвідомлення і повага до базових цінностей іншого
  • Інтерес до себе і до іншого
  • Щедрість і доброта
  • Впевненість у праві інших на існування”

Отож запрошуємо до діалогу про діалог на конференцію HR for Business, адже це місце зустрічі й обміну найкращими НR практиками, ідеями, знаннями, а також шанс для кожного бути причетним до розвитку бізнесової культури. Цього разу знову чекаємо спікерів з різних міст України.

На конференцію запрошують HR-менеджерів різних напрямків та компетенцій, рекрутерів, менеджерів і власників бізнесу, а також студентів, які прагнуть побудувати кар’єру в HR.

Квитки вже у продажі тут https://2event.com/events/1859837
Ви можете обрати варіант квитка – онлайн чи офлайн, а поки приєднуйтесь до події та групи HR for Business , щоб не пропустити анонси спікерів та багато корисного