LvBS – інформаційний партнер конференції HR for Business [Івано-Франківськ]

2 жовтня в Івано-Франківську відбудеться вже п’ята конференція HR for Business 2021, куди запрошують поспілкуватися про взаємодію HR і бізнесу. Конференція HR for Business – це місце зустрічі й обміну найкращими НR-практиками, ідеями, знаннями, а також шанс для кожного бути причетним до розвитку бізнесової культури. Темою, яка об’єднає учасників стане People VS Money. Подискутуємо?

Цього разу учасників очікує:

• Жива панельна дискусія учасників зі спікерами.
• Два потоки: 8 лекцій – 8 спікерів з темами про HR та рекрутинг.
• Подарунки та професійний нетворкінг.

Для кого?

Для HR-менеджерів різних напрямків та компетенцій, рекрутерів, менеджерів і власників бізнесу, а також студентів, які прагнуть побудувати кар’єру . Адже це чудова можливість створення приємного професійного середовища, нових знайомств, контактів і отримання корисної інформації про бізнес і цінність людини в ньому.

Цього року конференція планується офлайн в приміщенні Університету Короля Данила (м Івано-Франківськ, вул. Є. Коновальця, 35). (За умови посилення карантинних обмежень, конференція буде проведена в онлайн-форматі)

Також запрошуємо приєднуйтесь до події та групи HR for Business, щоб не пропустити анонси спікерів, розіграш подарунків та багато корисного.