LvBS – інформаційний партнер онлайн-конференції HR for Business Practice [Івано-Франківськ]

Сучасні бізнесові реалії складні, як ніколи. Керівники, власники, менеджери з персоналу зіштовхуються з надскладними задачами? Адже важливо не лише знайти працівників, але й втримати їх. Зробити так, щоб ця співпраця була взаємно корисною та продуктивною. Конференція HR for Business Practice – це місце зустрічі й обміну найкращими НR практиками, ідеями, методологіяи й знаннями. На навчальних воркшопах та практичних презентаціях кожен отримає шанс стати причетним до розвитку бізнесової культури. Конференція проходитиме на онлайн-платформі Zoom.

Це можливість створення приємного і затишного середовища для початку нових знайомств, контактів, нетворкінгу, і отримання корисної інформації про бізнес і цінність людини в ньому.

Для кого: власників та керівників бізнесу, HR менеджерів різних напрямків і компетенцій, рекрутерів, менеджерів різних спеціалізацій, студентів, які прагнуть побудувати кар’єру в HR.

Конференція стане цінною усім, бо невід’ємний рушійний фактор бізнесу  – це люди.

Вартість квитків: – 350 грн (частину коштів, виручених від продажу квитків, буде переданона потреби медичних установ під час пандемії COVID-19)

Більше інформації про конференцію та квитки: https://2event.com/events/1856766