LvBS – партнер ІІ-го Щорічного Українського Автомобільного Форуму

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на ІІ-й Щорічний Український Автомобільний Форум, що відбудеться 15 листопада 2018 року у Львові, а також дарує партнерську знижку на придбання квитків у 15%.

Україна швидко стає важливим гравцем у європейському ланцюжку постачання для виробництва транспортних засобів. В останні роки відкрилися десятки заводів з виготовлення автомобільних компонентів, головним чином, у Західній Україні, користуючись близьким розташуванням до своїх OEM-споживачів, а також конкурентним рівнем зарплат в Україні та кваліфікованими кадрами. За різними оцінками, на сьогоднішній день у 38 заводів, на яких в цілому зайнято понад 60 000 працівників, інвестовано 500 млн. євро.

ІІ-й Щорічний Український Автомобільний Форум збирає ключових гравців автомобільної промисловості України та світу, аби висвітлити тематичні дослідження і дискусійні панелі, а також обговорити такі теми:
– Створення кластеру постачальників автомобілів в Україні – досягнутий прогрес, осовні цілі та як він буде організований.
– Можливості для України стати великим гравцем у виробництві електромобілів і комплектуючих.
– Роль індустріальних і технологічних парків у розвитку інфраструктури для підтримки зростання українського автопрому.
– Орієнтація на пріоритетні вимоги: державна підтримка, інфраструктура, логістика, освіта, рівень заробітної плати та ін.

Детальніше про учасників та програму

Промокод на знижку 15% – LVBS15

Коли: 15 листопада 2018 року

Де: Bank Hotel, вул. Листопадового Чину, 8, Львів

Контактні особи: Стівен Батлер, + 44 20 8979 6978, stephen.butler@strategy-council.com

Ольга Стефанцова, olga.stefantsova@strategy-council.com