LvBS – партнер Employer brand development: challenges and opportunities у Львові

Львівська бізнес-школа УКУ стала інформаційний партнером панельної дискусії «Бренд роботодавця: виклики та можливості», організаторами якої є Employer Branding Community та компанія DataArt. Дискусія відбудеться 16 січня у Львові за участі випускників магістерської програми MA in Human Resources and Organization Development. 

Разом із запрошеними експертами протягом події буде обговорено важливість бренду роботодавця для різних сфер бізнесу, до яких викликів треба бути готовим, якщо ви ще не подбали про свій бренд на ринку праці, а ще які можливості відкриваються для компанії, яка вже керує своїм брендом.

Учасники панельної дискусії:

  • Катерина Гірна – Head of HR(UA), Avenga, випускниця магістерської програми МА in Human Resources & Organization Development
  • Наталя Мазяр, HRD, Холдинг Емоцій !FEST, випускниця магістерської програми МА in Human Resources & Organization Development
  • Мар’яна Івашина –  Head of Learning and Development, ПАТ «Галичфарм»
  • Модератор зустрічі- Анна Великоіваненко, Employer Brand Manager DataArt

Дата проведення та початок: 16 січня, 18:30

Локація: DataArt Львів, вулиця Смаль-Стоцького, 1,

Вартість квитка: 300 гривень. 80% зібраних коштів від продажу квитків ми переказуємо на користь благодійної акції ІТ Миколай Київ.

Реєстрацію на подію здійснюйте за посиланням. Увага: кількість місць обмежена.  Протягом реєстрації не забудьте зазначити своє питання, яке додадуть його до обговорення.