LvBS – партнер Garage48 Mobile Lviv 2017

Garage48 спільно з Estonian Development Cooperation, N-iX та Midealab уже втретє організовують захоплюючий 48-годинний хакатон у Львові. Цього разу Garage48 Mobile 2017 сфокусується на розробці мобільних додатків: упродовж 48 годин команди з програмістів, проектних менеджерів, маркетологів, дизайнерів, підприємців будуть перетворювати ідеї в діючі стартапи. LvBS стала партнером цього заходу.

Захід, що проходитиме 3-5 березня, збере більше ста розробників, дизайнерів, маркетологів та стартаперів з України та сусідніх країн впродовж одного вікенду. На хакатон запрошуються як студенти, так і досвідчені фахівці. Garage48 – це 48-годинний марафон з розробки від інноваційної ідеї до робочого прототипу з нуля. Започатковані в Естонії та Силіконовій Долині.

На події будуть чудові призи, місцеві та міжнародні наставники, їжа та все необхідне, щоб допомогти учасникам показати найкращий результат впродовж хакатону.

Якщо ви готові творити щось божевільне та інноваційне, то ця подія для вас! Приєднуйтесь та випробуйте себе в стартап хакатоні Garage48!

Garage48 Mobile 2017 проходитиме в N-iX Lviv HQ (Стороженка, 32) з 3 по 5 Березня. Вартість реєстрації на захід – 200₴

Реєстрація та деталі: https://goo.gl/4XHTY1

Щоб дізнатись більше відвідайте www.n-ix.com, або зателефонуйте +380 322 295 767

N‐iX є Східноєвропейським постачальником послуг розробки програмного забезпечення, що налічує більше 500 експертів і надає послуги інноваційним технологічним компаніям Північної Америки та Європи.