LvBS – партнер Human Capital Forum-2019

Трансформація організаційної культури, рóботи та люди, особиста ефективність у нову епоху, гнучкі структури організацій – ось ключові теми 8-го міжнародного форуму з управління людським капіталом Human Capital Forum, що відбудеться 27-28 листопада у Києві. Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) – партнер заходу та пропонує скористатися нашою партнерською знижкою.

Форум проводиться вже восьмий рік поспіль і щороку для обговорення обираються найактуальніші теми у сфері Human Resources. Цього року подія присвячена  культурі організацій у максимально широкому сенсі цього слова.

Для кого: форум призначений для власників та керівників бізнесу, директорів та менеджерів з персоналу, директорів з розвитку. Для досвідчених та тих, хто тільки починає. Для тих, хто впевнений: успіх компанії залежить від того, наскільки наполегливо та ефективно ви інвестуватимете у своїх людей, в управлінську культуру та організаційний розвиток.

Сучасні тенденції поширення IT у бізнесі надихнули команду організаторів на створення блоку «Люди і рóботи». Найближчим часом штучний інтелект почне працювати в кожному офісі, і не обов’язково у вигляді рóбота – але візьме на себе все більше завдань. До компетенцій у сфері Human Resources Management доведеться додати Robot Resources Management. Які нові можливості та нові виклики несе штучний інтелект людям? Послухаємо разом реальні українські корпоративні кейси.

Швидкоплинна реальність все наполегливіше вимагає трансформації організаційної культури. Такі виклики час від часу постають перед усіма компаніями, що бажають зростання та виходу на нові масштаби або ж стикаються із технологічними чи економічними викликами. Шість зіркових спікерів поділяться особистим досвідом трансформаційних процесів: як не допустити помилок на старті, досягти швидких перемог та виплекати нових лідерів.

Саме люди є головним капіталом та рушійною силою економічного успіху та прориву, адже людський капітал – це актив знань, здібностей та навичок, що може бути використаний людиною та компанією для досягнення власних цілей. Правильні люди з правильними цінностями та здібностями, у правильному місці та у правильний час – ось глибинний секрет успіху будь-якої справи. Тому тема особистої ефективності  співробітника відокремлена у спеціальний блок. Як запобігти стресу та вигоранню – допоможуть культура щастя, правильне харчування, спорт і секс! Останньому приділимо особливу увагу у годинній дискусії за участі зіркових фахівців.

Середовище, в якому працюють компанії, стрімко змінюється, тож і компаніям доводиться впроваджувати гнучку культуру, що вітає постійні зміни. Тому «Гнучкі структури організацій» – вкрай важливий блок програми форуму. Послухаємо у другий день по обіді реальні корпоративні кейси, як це вдалося.

Коли: 27-28 листопада 2019 року
Де: м. Київ, готель «Хрещатик» (Хрещатик, 14, Гранд-хол на першому поверсі)

LvBS запрошує скористатися промо-кодом HCF_LvBS для купівлі квитка зі спеціальною знижкою 15%.

Придбати квиток можна за посиланням.