LvBS – партнер MBA road show 2019 [Харків]

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) 30 травня у Харкові візьме участь в MBA road show. На один день в одному місці зберуться провідні бізнес-школи України, аби представити свої актуальні МВА-програми для власників та керівників бізнесу. Для кращого занурення у тематику МВА-освіти відбудеться також панельна дискусія, де обговорять важливість МВА  у різних галузях бізнесу. Долучайтесь до цієї події й ви!

Захід буде цікавий, якщо ви:
–  власник компанії, який хоче розвивати свої бізнеси з професійною командою, що орієнтується не тільки в українських реаліях, а й застосовує на практиці світовий досвід управління;
– ТОП-менеджер, який починає розглядати МВА як інвестицію у свою вартість на ринку праці;
– HR, який розгортає фокус уваги з тренінгів і семінарів до системного навчання управлінців.
– високо цінуєте нетворкінг у середовищі топ-менеджерів і власників найсильніших українських компаній.

Найбільш рейтингові бізнес-школи України – Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) (Львів), Міжнародний інститут менеджменту МІМ (Київ), Міжнародний інститут бізнесу (Київ), МВА-центр «Стратегія» (Харків), Единбурзька бізнес-школа (Київ) – протягом одного дня представлять актуальні програми MBA для керівників менеджерів різного рівня на MBA road show. Від керівників середньої ланки до тих, кого прийнято називати CEO і власників бізнесу.

Під час MBA Road Show планує взяти участь понад 250 осіб. Крім презентації програм,  пройде панельна дискусія, учасниками якої стануть активні кластери Харкова й області: IT-cluster, кластер легкої промисловості, а також лідери ринку АПК і девелопменту.

Коли: 30 травня, 9:00-17:00
Формат: конференція
Локація: м. Харків, Fabrika.Space. вул. Благовіщенська, 1, 3 поверх
Вартість: від 400 грн.

Зареєструватися!

Більше інформації на сайті.