LvBS — партнер TEDxLviv

Проведіть додатковий день у році з натхненням. Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) стала партнером третьої міжнародної конференції TEDxLviv, яка відбудеться 29 лютого на Арені Львів.  Її тема — «ZEITGEIST» або «Дух часу». 

Серед спікерів:

  • Штучний інтелект. У його основі — гігабайти найрізноманітніших текстів та 3 тисячі промов, які лунали зі всього світу на конференціях TED та TEDx. 29 лютого він поділиться з вами своєю машинною мудрістю на тему щастя, стосунків та майбутнього технологій. 
  • Аламні LvBS Владика Венедикт (Валерій Алексійчук), який прилетить на подію з Чикаго.
  • Віктор Шкурба, засновник і креативний директор ISD Group. Створити марсохід за два місяці, чи навчати штучний інтелект на основі новин, щоб показати вплив пропаганди на мислення людини? Для цього спікера немає нічого неможливого. Саме тому Віктор працює з найвідомішими світовими брендами, а проєкти під його керівництвом були визнані на різних фестивалях від  Red Dot до Каннського лева.
  • Наталія Рибка-Пархоменко та етно-гурт Курбаси готують не тільки промову про силу української народної пісні, а й цілий 40-хвилинний виступ, який допоможе її глибше пізнати та зрозуміти.
  • Нікіта Казмірук, любить ставити над собою експерименти. Він ставав безхатьком на один день, туристом в місті в якому прожив усе життя, а також готувався до ironman не маючи жодної спортивної підготовки. Навіщо йому це все – він розкаже у своєму виступі.

Також виступатимуть: менеджер холдингу емоцій !Fest! Ромко Колобочок, а також засновник Dron.ua – Валерій Яковенко.

Більше інформації на сайті події.

За промокодом LvBS діє знижка 10% на квитки вартістю 1700 грн.

Коли: 29 лютого

Де: Арена Львів

Для батьків з дітьми буде облаштована дитяча зона.

У вартість квитка входять дві кавоперерви, повноцінний обід, афтепаті.

Квитки можна придбати тут.