LvBS – партнер Київського міжнародного економічного форуму-2019

Які ризики та наслідки глобальної економічної кризи? Як підготувати свій бізнес до наслідків кліматичних (і не тільки) змін? 8 і 9 листопада в столиці України пройде Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ), який вже шостий рік поспіль збирає разом відомих світових економістів, впливових бізнесменів, представників українського уряду й авторитетних економічних експертів. Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) – партнер КМЕФ-2019 та пропонує знижку на придбання квитків.


Головне питання форуму у 2019 році — майбутнє в мінливому світі. Від бізнес-кейсів до візіонерських ідей — доповідачі КМЕФ розкажуть про швидкі зміни економіки під впливом технологій. Підприємці, топ-менеджмент, аналітики та стратеги компаній, а також керівники міжнародних організацій дадуть відповідь на головне питання: що таке четверта промислова революція і як до неї підготуватися?

Чому варто відвідати  КМЕФ 2019?

КМЕФ – це головна платформа для представників бізнесу, економістів, вчених та інвесторів, у межах якої обговорюються глобальні тренди, формується вектор розвитку на 2020 рік, встановлюються нові бізнес-контакти та зміцнюються партнерські відносини.

У цьому році на форумі спікери розкриють концепції ведення бізнесу в умовах кліматичних змін і механізми ефективного регулювання природних катаклізмів під їх прямим впливом на економіку. Ви будете знати, як підготувати свій бізнес до наслідків кліматичних змін.

Про ризики і наслідки глобальної кризи розкажуть спікери з міжнародних фінансових інституцій, які володіють найактуальнішою інформацією про економіку світу. Ви зможете підготуватися до нового етапу розвитку фінансової системи.

Своїм баченням майбутнього світової фінансової системи поділяться:

Роберт Купман — головний економіст Світової Організації Торгівлі;

Джованні Сальветті — керуючий директор міжнародної банківської групи Rothschild в країнах СНД;

Вазіль Худак — Віце-президент Європейського інвестиційного банку;

Йохан Еліаш — шведський бізнесмен-мільярдер, голова і виконавчий директор компанії Head.

Також на форумі бізнес-кейсами по залученню інвестицій поділяться представники світових компаній з мільйонними оборотами, інвестиційних фондів та міжнародних банків. Ви дізнаєтеся про нові підходи по залученню прямих іноземних інвестицій для розвитку бізнесу.

Крім освітніх цілей, однією з головних задач КМЕФ є підвищення інвестиційної привабливості України. Щоб ознайомитися з бізнес-можливостями України, на форум запрошені потенційні іноземні інвестори.

Коли: 8-9 листопада 2019 року

Де: КВЦ «Парковий», Київ.

LvBS, спільно з КМЕФ, дарує спеціальну партнерську знижку 20% на пакети Бізнес та Преміум, для отримання якої використовуйте промокод LBS_20 під час реєстрації.

Стратегічним партнером Форуму є холдингова компанія UFuture, яка об’єднує компанії та соціальні проєкти Василя Хмельницького.

Детальніше з програмою КМЕФ 2018 Ви можете ознайомитися на сайті www.forumkyiv.org
Контакти Організаційного комітету КМЕФ: info@forumkyiv.org, +380 44 496 30 38
До зустрічі на КМЕФ 2018!

*Довідка: Київський міжнародний економічний форум — постійний майданчик для формування стратегії економічного розвитку України. Щорічно Форум збирає близько 2000 гостей та доповідачів з більш ніж 30 країн для створення комплексних стратегій модернізації бізнесу з акцентом на адаптивність та інновації.

Детальна інформація про спікерів і панельні дискусії Форуму доступна за посиланням: https://forumkyiv.org/uk/