LvBS рекомендує: Львівський Форум підприємців-2019

Чи потрібна бізнесу платна реклама? Як збільшити свою присутність і продажі в інтернеті? Як зробити успішний бізнес за допомогою вчасно і вдало продуманого брендінгу? 7 вересня У Львові вже вдруге відбудеться Львівський Форум підприємців 2019, на якому будуть обговорені ці та інші теми.


У програмі заплановані лекції та дискусії з професійними маркетологами  та знавцями бізнесу, стартаперами, які розповідатимуть про: дизайн та його концепцію; піар та маркетинг; особливості створення SMM стратегій для B2B i B2C; створення чат-ботів для підтримки клієнтів та багато іншого.

Для кого: для усіх представників малого бізнесу з цілої України, що впевнено розвивають власну справу та розуміють  важливість постійного навчання, удосконалення та створення ефективної мережі партнерів та однодумців.

Львівський Форум підприємців-2019 є частиною події Молодвіж у Львові та ініціативою Інституту міста та партнерів, за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Республіки Польща у межах програми «Польська допомога розвитку 2017-19»

Коли: 7 вересня, 9:30 – 19:00

Де: Львів, FEST Republic – кав’ярня

Деталі та реєстрація. 

*Довідка. Інститут міста – аналітичний центр, який був створений Львівською міською радою 21 травня 2009 року. Організаційно-правова форма — комунальна установа (має статус неприбутковості), заснована на комунальній власності і підпорядкована виконавчому комітету Львівської міської ради. Завдання: комплескна стратегія розвитку Львова, аналітичні та соціологічні дослідження, міжнародні проекти.