LvBS рекомендує: практична конференція для експортерів України Інкотермс® 2020

З 1 січня 2020 року у всьому світі набувають чинності правила Інкотермс® 2020. Мета практичної конференції – ознайомити український бізнес, який здійснює зовнішньоекономічну діяльність, із нововведеннями, що містяться в новій редакції правил Інкотермс®. 28 жовтня 2019 року українські експортери мають можливість дізнатися більше про правила Інкотермс®2020, а кожен з учасників конференції отримає двомовну (україно-англійську) редакцію правил Інкотермс® 2020 у подарунок.

Конференція Інкотермс® 2020 проводиться під егідою: ICC Ukraine, Асоціація експортерів і імпортерів, ТОВ «Консалтингова компанія «АЛЛЕГО», ТОВ Клуб експортерів.

Для кого:

Український бізнес, який пов’язаний з експортними та імпортними поставками товарів, консультанти і менеджери ЗЕД, юристи, що працюють у сфері міжнародної торгівлі, арбітражу, логісти, експедитори, перевізники, декларанти, митні брокери, представники страхових компаній і банків, менеджери з експорту, трейдери, представники підприємств, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність, співробітники та учасники торгово-промислових палат. 

Мета практикуму:

Ознайомити суб’єктів ЗЕД про зміни базисів поставки в ЗЕД-договорах у зв’язку з прийняттям редакції правил Інкотермс® 2020.

На подію спеціально запрошені гості від розробників правил Інкотермс® 2020 з МТП (Париж) в режимі скайп-конференції.

Коли: 28 жовтня 2019 року

Де: вул. Велика Житомирська, 33, м. Київ

Деталі та квитки за посиланням.