LvBS запрошує на програму «Жіноче лідерство та управління змінами»

Львівська бізнес-школа УКУ продовжує навчальні програми з жіночого лідерства. Запрошуємо на програму «Жіноче лідерство та управління змінами», впродовж двох модулів якої учасниці працюватимуть над розвитком різноманітних компетенцій, що необхідні справжньому лідеру.

Про програму:

Навчальна програма «Жіноче лідерство та управління змінами» має в своїй основі концепцію «Leadership based on character», розроблену канадськими вченими із Ivey Business School. Згідно з цією концепцією, лідерство включає в себе характер, що складається з 11 чеснот, компетенцій, які об’єднані в чотири категорії: організаційні, людські, стратегічні та бізнес-компетенції, а також відданість (commitment).

Навчання розпочинається із презентації концепції лідерського характеру та роботи над кейсами, що дозволяють простежити як різні елементи характеру проявляються в особистому та професійному житті, а також, чому відданість (commitment) є важливим елементом лідерства. Далі протягом двох модулів учасники працюють над розвитком різних компетенцій.

Основні теми навчань:

Розвиток лідерського характеру, Побудова персонального бренду, Персональний розвиток, Нетворкінг, Кар’єрний розвиток, Ведення переговорів, Управління невдачами, Кейс по лідерству, Надихаючі зустрічі

Тривалість:

Два модулі по три дні

Перший модуль: 16-18 лютого

Другий модуль: 09-11 березня

Кількість учасниць: 30

Місце проведення: Львів

Вартість програми: 1500 грн (для мешканок Краматорська та Слов’янська безкоштовно)

Реєстрація на програму розпочата: https://goo.gl/HZI2lM

Контакти:  

Людмила Крижановська, тел: 0734939640; lkryzhanovska@lvbs.com.ua

Іван Конєв, тел: 0676756608; ikoniev@lvbs.com.ua

 

*Проект здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії посольства США в Україні.