Львівська бізнес-школа УКУ – партнер Київського міжнародного економічного форуму 2018

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) – партнер Київського міжнародного економічного форуму 2018. Тема цьогорічного Форуму, що відбудеться 18–19 жовтня 2018 року у Києві: «Creating the Future in a High-Tech World»: чи готовий світ та Україна до життя в епоху реальності, що постійно змінюється та вимагає нових рішень та нових знань?

Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ) проводиться уже п’ятий рік поспіль і присвячений актуальним для економічного розвитку країни питанням. Захід відбудеться за участі представників українського уряду та парламентаріїв, відомих економістів, бізнесменів та провідних експертів.

Цього року у форумі візьмуть участь 120 спікерів з 35 країн світу , а також очікується близько 2000 гостей, серед яких прогресивні та впливові представники українського політикуму, громадського суспільства та світової бізнес-спільноти, успішні реформатори з інших країн, бізнес-лідери й визначні економісти, посли, науковці, представники місцевих та закордонних ЗМІ.

LvBS, спільно з КМЕФ, дарує спеціальну партнерську знижку 20% на пакети Бізнес та Стандарт, для отримання якої використовуйте промокод LBS_20 під час реєстрації.

Детальніше з програмою КМЕФ 2018 Ви можете ознайомитися на сайті www.forumkyiv.org
Контакти Організаційного комітету КМЕФ: info@forumkyiv.org, +380 44 496 30 38
До зустрічі на КМЕФ 2018!