Майстер-клас: Fail fast, succeed faster. Що справді необхідно для запуску бізнес-ідей? [Київ]

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та магістерська програма професійного рівня MSc in Innovations and Entrepreneurship запрошують 21 травня на майстер-клас: «Fail fast, succeed faster: що справді необхідно для запуску бізнес-ідей?». Подія відбудеться у межах LvBS Open House у Києві: Переваги навчання у Львівській бізнес-школі УКУ.

Чому лише 10% ідей вистрілює? Як потрапити у цей відсоток успішно втілених бізнес-проектів? Чому важливо помилятися швидко? Про все це та етапи запуску бізнес-проектів, сучасні тренди, інноваційність як ключовий чинник успіху – говоритимемо під час майстер-класу.

Своїм досвідом з учасниками поділяться:
Роман Зінченко – викладач LvBS, співзасновник Української мережі енергетичних інновацій «Грінкубатор» (www.greencubator.info), голова енергетичного комітету Української асоціації венчурного та приватного капіталу UVCA, консультант з комунікацій та презентаційного мистецтва.
Лариса Немеш – співзасновниця та керуючий партнер мережі коворкінгів ПеремогаSpace, випускниця MSc in Innovations and Entrepreneurship.
Мартин Ковалко – CMO компанії LOOQME (сервіс для ефективного відстежування PR-кампанії), Co-Founder компанії БоЇм.Гастромандри, співорганізатор TEDxLviv, випускник програми MSc in Innovations and Entrepreneurship.

MSc in Innovations and Entrepreneurship (Інновації та підприємництво) – унікальна програма магістерського рівня в Україні, яка надає системні знання для створення власного бізнесу в технологічній або інноваційній сферах. Це навчання для амбітних молодих людей, які готові до створення та запуску своїх бізнес-проектів та прагнуть поглибити знання у сфері підприємництва, отримати розуміння бізнесу та інновацій.
Оpen House – це формат «Дня відкритих дверей» і чудова нагода дізнатися більше про магістерські програми професійного рівня, що пропонує LvBS, а також про програми Executive Education.Також у вас буде можливість поспілкуватися з менеджерами програм, викладачами та випускниками LvBS і розвіяти свої міфи щодо бізнес-освіти та навчання у дорослому віці та впродовж усього життя.

Програма заходу:
18:30 вітальна кава
19:00 ярмарок навчальних програм (можливість взяти участь в індивідуальних сесіях-презентаціях магістерських програм LvBS)
19:45 паралельні майстер-класи/воркшопи від програм (інформація доповнюється, слідкуйте за нашими анонсами).

Участь безкоштовна за умови підтвердження РЕЄСТРАЦІЇ*:

[register-button token=’5caeece0-590d8cbe-84ed-3c062a425e80′ title=’Зареєструватись’]

*Будь ласка, в реєстраційній формі уважно вказуйте майстер-клас, який плануєте відвідати.

Місце проведення: Київ, вул. Васильківська, 24, коворкінг «Між вухами» (метро Васильківська).
Контактна особа: Олександра Линник, +38(097) 43 008 62, olynnyk@lvbs.com.ua