Михайло Колісник: Виживання компаній та фінансистів у сучасних умовах [Івано-Франківськ]

Уперше в Івано-Франківську Львівська бізнес-школа Українського католицького університету (LvBS) запрошує на зустріч у форматі Спільноти LvBS. Формат, який вже звичний для львівських підприємців та менеджерів компаній, що прагнуть постійного зростання, тепер доступний у межах партнерства LvBS та Промприлад.Реновація. Перша зустріч відбудеться у четвер, 18 жовтня, з професором, практикуючим бізнесменом та викладачем Школи Михайлом Колісником на тему «Виживання компаній та фінансистів у сучасних умовах». 

Під час зустрічі Спільноти LvBS з Михайлом Колісником в Івано-Франківську поговоримо про те, як розвивати прибуткові компанії:

  • Чи можливий прорив в умовах нових макро- та мікро- трендів?
  • В які ігри грає сучасний бізнес та що чекає бізнес в найближчому майбутньому?
  • Як управляти прибутковістю та які мінімальні розрахунки треба робити на етапі старту?
  • Як управляти витратами та собівартістю? Управління касовими розривами
  • Виживання компаній та фінансистів у сучасних умовах

Михайло Колісник викладає фінансові курси у LvBS бізнес-школі Інституту приватизації й менеджменту (Мінськ), раніше – в Единбурзькій бізнес-школі, Київській школі економіки та інших бізнес-школах України та за кордоном. Кандидат економічних наук, доцент, сертифікований торговець цінними паперами. Закінчив інженерно-економічний факультет Львівської політехніки. Стажувався у Вейнському державному університеті (Детройт, США), Копенгагенській бізнес-школі, а також у провідних бізнес-школах Словенії (IMTA, IEDC), Королівства Нідерландів (Maastricht University). Зараз Михайло працює як фінансовий консультант у міжнародних проектах і викладає курси фінансового менеджменту, інвестиційного менеджменту, управлінського та фінансового обліків.

Час проведення зустрічі: 18 жовтня, четвер, 18:00-19:30
Місце: Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова 23, Promprylad.Renovation, Конференц-зал
Вартість участі: 200 грн

[register-button token=’43a2e97d-e5b7-41fd-b485-b2337fd44921′ title=’Зареєструватись’]

Контактна особа: Ярина Шеремета, spilnota@lvbs.com.ua, +38 (067) 673 18 76

Довідка: Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) — школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту й відповідальну бізнес-спільноту уже протягом 10 років. Через розуміння необхідності розвивати екосистему бізнесовців всередині країни та бренд України назовні, у Львівської бізнес-школи є чітка місія: «Україна на бізнес-карті світу». Належність до мережі католицьких університетів, при яких є найкращі бізнес-школи світу, дає LvBS особливі можливості міжнародної співпраці, яких немає в інших українських бізнес-шкіл. Школа має міжнародну акредитацію CEEMAN, а усі магістерські навчальні програми LvBS ліцензовані та акредитовані Міністерством освіти і науки України.