Навчальна програма LvBS для державних установ: «Експортуй: команда міжнародної торгівлі України працює для бізнесу»

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) за підтримки фонду Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ запрошує на презентацію-відкриття навчальної програми для фахівців держорганів та інституцій з підтримки торгівлі в Україні «Експортуй: команда міжнародної торгівлі України працює для бізнесу». Це комплексна навчальна програма, яка реалізується LvBS у співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України вже вдруге. Унікальність програми полягає у тому, що під час навчання слухач отримає навики – від персонального розвитку і лідерства, управління проектами, до міжнародної торгівлі та експорту.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1017-р «Про схвалення Експортної стратегії України («дорожньої карти» стратегічного розвитку торгівлі) на 2017 – 2021 роки», а також з метою підвищення навиків та компетенцій працівників Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та представників інших центральних органів виконавчої влади, які відповідальні за імплементацію Експортної стратегії України, та на виконання Проектної угоди між Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ та Мінекономрозвитку про реалізацію проекту міжнародної технічної допомоги «Підтримка рамкових умов для торгівлі» від 29 травня 2018 року, Львівською бізнес-школою Українського Католицького Університету за підтримки фонду Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) ГмбХ, розроблено навчальну програму «Експортуй: команда міжнародної торгівлі України працює для бізнесу» для 30-ти учасників.

Мета програми – забезпечити розуміння фахівцями державних установ стратегій виходу українських компаній на міжнародні ринки (в розрізі перспективних секторів, визначених Експортною стратегією України), практичні перепони міжнародній торгівлі та практики їх подолання.

Навчальна програма складається з 6-ти навчальних модулів, тривалістю по 3 дні кожен.

По завершенню програми учасники презентуватимуть командний проект, який стосуватиметься професійної діяльності і вирішення конкретної проблеми, та отримує сертифікат LvBS.

Відбір на другу навчальну програму триває до 10 січня 2019 року

ПОДАТИ ЗАЯВКУ

Презентація програми відбудеться 20 грудня 2018 року о 16:00  у iHUB, (Київ, вул. Хрещатик, 10), за участю:

  • Бенджаміна Клінгера, керівника проекту «Підтримка рамкових умов для торгівлі», GIZ Україна
  • Оксани Кулаковськоїкерівниці Аналітичного центру УКУ
  • Віталія Бігдаякерівника Програми сприяння експорту Western NIS Enterprise Fund
  • Олесі Залуської, навігатора Експортної стратегії України
  • Михайла Винницького, академічного лідера програми, викладача LvBS

Контактна особа: Людмила Крижановська, lkryzhanovska@lvbs.com.ua, +38(073)4939640