Онлайн-вебінар зі серії «Бізнес VS Криза»: Лідерство в умовах невизначеності

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на другий онлайн-вебінар серії «Бізнес VS Криза – «Лідерство в умовах невизначеності». Його проведе Андрій Рождественський – виконавчий директор Центру лідерства УКУ, працював профайлер-аналітиком в ізраїльській службі безпеки, займався контртерористичною діяльністю, зокрема побудовою спеціальних комунікацій та переговорів.

«Нагадаймо собі, що має робити лідер або лідерка в ситуації кризи, чи в екстремальній ситуації», – говорить Андрій і наводить 5 кроків, які повинні робити лідери в часи кризи:

🎯Контролюйте емоційний баланс команди.
🎯Криза – це можливість.
🎯Стилі лідерства у кризових ситуаціях.
🎯Бездіяльність гірша за помилку.
🎯Мистецтво маленьких кроків.

Більш детально про стратегії лідерства в екстремальних ситуаціях він розповість під час вебінару.

Час проведення: 20 березня, 16:00

Якщо ви вже реєструвалися на серію безкоштовних онлайн-вебінарів «Бізнес VS Криза», реєструватись ще раз НЕ ПОТРІБНО – ви отримаєте лінк, за яким зможете переглянути вебінар.

Участь в онлайн-вебінарі безкоштовна за умови реєстрації. Реєстрацію буде закрито о 14:50 20 березня. За 15 хв до початку вебінару всі зареєстровані учасники отримають лист із посиланням, за яким зможуть переглянути онлайн-трансляцію.

Контактна особа: Марта Коник, mkonyk@lvbs.com.ua, +380667139045

Наступні онлайн-вебінари зі серії «Бізнес VS Криза»:

Роль HR в умовах нових бізнес-викликів (Олександра Альхімович – академічний лідер програми MA in Human Resources and Organization Development LvBS, має 15+ років досвіду у HR та менеджменті), 24 березня, 14:00.

Фінанси в кризу: як малому і середньому бізнесу планувати нову реальність (Андрій Жовтанецький – MBA, викладач з фінансів, фінансовий директор компанії FatSound), 27 березня, 16:00.

Реєстрацію на наступні вебінари невдовзі буде відкрито.