Онлайн-вебінар зі серії «Бізнес VS Криза»: Роль HR в умовах нових бізнес-викликів

 

Маловідомий факт, що Ньютон зробив своє відкриття – закон всесвітнього тяжіння – під час великої епідемії чуми. Всі навчальні заклади були зачинені на карантин, і він удома, на самоті, займався дослідженням. Цей час вважається найінноваційнішим для Ньютона.

Сьогодення відкриває для нас вікна можливостей, а здатність створювати інновації на перетині стає гострою необхідністю, як для кожного окремого спеціаліста, так і для бізнесу в цілому.

Необхідні критичні дії для HR лідерів зараз: оцінка впливу та розробка плану дій, впровадження стратегії оптимізації витрат, управління продуктивністю персоналу, ефективна комунікація.

На вебінарі  «Роль HR в умовах нових бізнес-викликів» з Олександрою Альхімович ви пропрацюєте техніки креативного мислення та розглянете підходи для створення інноваційної культури в компанії.

Коли: 24 березня о 14:00

Олександра Альхімович – академічний лідер програми MA in Human Resources and Organization Development LvBS, має 15+ років досвіду у HR та менеджменті.

Останній вебінар зі серії «Бізнес VS Криза» відбудеться від Андрія Жовтанецького «Фінанси в кризу: як малому і середньому бізнесу планувати нову реальність» відбудеться 27 березня, о 16:00. Андрій Жовтанецький – MBA, викладач з фінансів, фінансовий директор компанії FatSound.

Якщо ви вже реєструвалися на серію безкоштовних онлайн-вебінарів «Бізнес VS Криза», реєструватись ще раз НЕ ПОТРІБНО – ви отримаєте лінк, за яким зможете переглянути вебінар.

Участь в онлайн-вебінарі безкоштовна за умови реєстрації. Реєстрацію буде закрито о 12:50 24 березня. За годину до початку вебінару всі зареєстровані учасники отримають лист із посиланням, за яким зможуть переглянути онлайн-трансляцію.