Організація стійкості: Побудова компаній, що розвиваються в періоди насильства та тероризму [офлайн/онлайн-подія]

На сьогодні у світі спостерігається найбільша кількість конфліктів з часів Другої світової війни: 1 з 4 людей на планеті живе в зоні конфлікту. На жаль, українці серед них. Як наслідок, велика кількість засновників, власників бізнесу та генеральних директорів змушені боротися з тим, аби зберегти компанію, яка виживає та розвивається, попри те, що соціум переживає насильство та тероризм.

ryan coles, uconn, resilience, ucu, lvbs, ucu business school

Бізнес-школа УКУ запрошує вас на відкриту благодійну подію з Раяном Коулзом, доцентом кафедри менеджменту та підприємництва UConn School of Business та засновником і головним науковим співробітником Daigle Labs  UConn School of Business. Ми говоритимемо про те, як будувати компанії, що розвиваються в періоди насильства та тероризму. Як формувати життєстійкі організації.

Під час заходу ви дізнаєтеся:

  • Як соціальний контекст формує рівень і напрям стратегічної підприємницької діяльності.
  • Які особисті стратегії можуть використовувати засновники та власники бізнесу, щоб підтримувати лідерські якості під час періодів насильства.
  • Які стратегії можуть використовувати засновники та власники бізнесу, щоб підвищити шанси на виживання компанії під час періодів насильства.

В своїй останній науковій роботі доктор Коулз та його колеги з Корнельського університету та Університету Південної Каліфорнії досліджують, як насильство впливає на створення та виживання нових підприємств. У результаті вони дають кілька важливих уроків, як засновники, власники бізнесу та генеральні директори можуть успішно орієнтуватися в жорстокому оточенні, щоб забезпечити виживання своїх організацій.

Раян Коулз є доцентом кафедри менеджменту та підприємництва UConn School of Business, а також засновником і головним науковим співробітником Daigle Labs Школи бізнесу UConn. Лабораторія досліджень Раяна вивчає питання, пов’язані з підприємництвом, комерціалізацією технологій і екологічно стійким зростанням нових компаній. Також вона проводить активні дослідження в різних національних контекстах, включаючи: США, Мексику, Перу, Парагвай, Гану, Китай, Непал, Ірак, Палестину та Королівство Йорданія. 

Коли: середа, 24 травня, 19:00 за київським часом
Мова: англійська.
Формат участі: Як офлайн, так і онлайн, за допомогою кнопок реєстрації можна вибрати зручний формат участі.

– OFFLINE [Центр Шептицького, Львів, Козельницька 2a, 002 аудиторія; кількість місць обмежена. 

– ONLINE [Zoom]

*Оплата участі в заході – благодійний внесок від 500 грн. Усі внески будуть спрямовані до фонду Стипендіального фонду Олега Воробйова.

Раян Коулз також є активним учасником стартапів у сферах штучного інтелекту, фінансових технологій, біопластику та сільського господарства. Він також є членом консультативної ради компанії Old Silver Venture Capital, відомої своїми першими інвестиціями в Moderna. Райан розмовляє іспанською та арабською мовами, є затятим борцем і прихильником рівності, екологічної стійкості та наукових досліджень.