Презентація-дискусія книги Мирослава Мариновича [Дніпро]

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та Видавництво Старого Лева запрошують 10 липня на презентацію книги Мирослава Мариновича «Митрополит Андрей Шептицький і принцип “позитивної суми”» у Дніпрі. Відомий громадський діяч та проректор з питань призначення та місії Українського католицького університету Мирослав Маринович розповість про книгу, а також подискутує з експертом із стратегій, керуючим партнером pro.mova Євгеном Глібовицьким про актуальність ідей Шептицького для бізнесу та життя.

«Митрополит Андрей Шептицький і принцип “позитивної суми”» містить ґрунтовний аналіз інтелектуальної спадщини Митро­полита Андрея Шептицького через 4 аспекти: богословське підґрунтя, сфера економічних стосунків, національна сфера, міжрелігійна та міжконфесійна сфери. Автор книги проводить ціннісний аналіз, за допомогою якого прикладає вчення Шептицького, його зосередженість на формуванні мислення у стилі win-win до нинішньої геополітики – до ситуації в Україні, Європі, США та Росії.

Ця книга про аргументацію, про виклики часу та про внутрішні дилеми. Це добрий початок для того щоб вести дискусію, зокрема про те, чи можливий принцив win-win у стані війни. Чи ми маємо сильні управлінські практики в нашій історії? Чи ми творимо щось з нуля – чи маємо цю спадщину на яку опиратися ?

«Книга доводить нам, що ми можемо подивитися на самих себе в минуле та знайти відповіді на актуальні запитання сьогодення. Це – відправна точка, яка констекстуалізована до наших умов й дає нам рухатися далі, формувати кожен наступний виток», – вважає Євген Глібовицький.

Книгу видано за підтримки випускників Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS): Програми MBA для керівників, Програми магістрів з інновацій та підприємництва, а також Програми магістрів з людських ресурсів та організаційного розвитку, яким автор складає велику подяку.

Учасники презентації:

  • Мирослав Маринович, автор, український правозахисник та релігієзнавець, член-засновник Української Гельсинської спілки, учасник Несторівської групи (Львів).
  • Євген Глібовицький, експерт із стратегій, директор з розвитку компанії «pro.mova» (Київ).

Модератор: Олег Репан, доцент ДНУ, співробітник Агентства розвитку Дніпра.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації.

[register-button token=’5d1c9223-3c5b78f4-d251-3d85ad92f160′ title=’Зареєструватись’]

Коли: 10 липня 2019 року, 19:00.
Де: Книгарня-Кав’ярня Старого Лева, Дніпро, вул. Глінки, 20.
Контактна особа: Соломія Саврук, ssavruk@lvbs.com.ua, +380 50 289 1210.

Читати також: Ідеї Шептицького для сучасного життя: інсайти з Книжкового Арсеналу