Презентація результатів дослідження привабливості роботодавця Randstad Employer Brand Research 2019 [Львів]

29 травня у Львові компанія ANCOR Ukraine проведе презентацію для HR-фахівців результатів міжнародного дослідження привабливості роботодавця Randstad Employer Brand Research 2019. Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) інформаційний партнер цього заходу.

Учасники заходу дізнаються про вподобання українців при виборі компанії-роботодавця, про те, в чому полягає різниця між пропозиціями роботодавців і очікуваннями працівників, як використовувати ці результати, аби вдосконалити стратегію бренду роботодавця та про те, кого цьогоріч українці обрали найпривабливішими роботодавцями країни.

Понад 9000 українців відповідали на єдині для всього світу питання про те як вони обирають роботу. І в кожній країні людям пропонувався список роботодавців, найбільших за кількістю постійного персоналу. Кожен респондент вибирав зі списку компанії, які він знає, і відповідав на просте запитання «Хотів би він там працювати чи ні».  У нашій країні респонденти оцінили 150 найбільших роботодавців з основного списку: 75 українських і 75 міжнародних компаній.

Про результати дослідження та бренд роботодавця розкажуть:

  • CEO компанії ANCOR Ukraine Ірина Пруднікова,
  • Регіональний директор ANCOR Ukraine Юлія Шилкевич,
  • HR-expert порталу rabota.ua Тетяна Пашкіна, 
  • Директор з розвитку бізнесу ANCOR Ukraine Андрій Данілюк.

Захід відбудеться за підтримки кар’єрного сайта rabota.ua, журнала «Управление Персоналом», Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) та готелю BANKHOTEL.

Модератором заходу виступить територіальний директор ANCOR Ukraine Юрій Перч.

Захід відбудеться 29 травня (середа) з 09.30 до 12.30 в готелі Bank Hotel, (вул. Листопадового Чину 8, Львів).
Кількість місць обмежена! Будь ласка, реєструйтеся до 27 травня включно, за адресою: y.shylkevych@lv.ancor.ua
Координатор проекту: Юлія Шилкевич, телефон +38 (032) 242-29-87.