Програма LvBS для Мінекономіки: «Експортуй: команда міжнародної торгівлі України працює для бізнесу»

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) за підтримки фонду Western NIS Enterprise Fund запрошує на презентацію-відкриття навчальної програми для керівників підрозділів та департаментів, а також молодих фахівців Міністерства економічного розвитку та торгівлі України «Експортуй: команда міжнародної торгівлі України працює для бізнесу». Комплексна навчальна програма, яка реалізується LvBS вперше для органів виконавчої влади. Унікальність програми полягає у тому, що під час навчання слухач отримає навики – від персонального розвитку і лідерства, управління проектами, до міжнародної торгівлі та експорту.

Мета програми  – забезпечити розуміння працівниками міністерства стратегій виходу українських компаній на міжнародні ринки (в розрізі перспективних секторів, визначених Експортною стратегією України), практичні перепони міжнародній торгівлі та практики їх подолання. По завершенню програми, що включає 9 навчальних модулів по 3 дні кожен, учасники презентуватимуть командний проект, який стосуватиметься професійної діяльності та отримують сертифікати Львівської бізнес-школи УКУ.

Презентація відбудеться 18 січня о 10:30 у приміщенні Кабінету Міністрів України (прес-центр, 9 під’їзд, 6 поверх) за адресою вул. М. Грушевського, 12/2,  за участю:

  • Головного виконавчого директора Western NIS Enterprise Fund Ярослави Джонсон;
  • заступника Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торгового представника України Наталії Микольської;
  • проректора УКУ, декана-засновниці Львівської бізнес-школи УКУ Софії Опацької;
  • академічного лідера програми, викладача LvBS професора Михайла Винницького.

Контактна особа: Людмила Крижановська, lkryzhanovska@lvbs.com.ua, +38(073)4939640

Просимо представників ЗМІ подати дані для акредитації до кінця дня 16.01.