Реновація міст. Як бізнес-освіта об’єднає Львів та Івано-Франківськ

Вперше у Івано-Франківську Львівська бізнес-школа Українського католицького університету (LvBS) запрошує на відкриту дискусію «Реновація міст. Як бізнес-освіта об’єднає Львів та Івано-Франківськ», що відбудеться 26 вересня 2018 року.

Львівські та Івано-Франківські представники бізнесу, громадських організацій та галузі бізнес-освіти зустрінуться в інноваційному центрі на базі івано-франківського заводу «Промприлад», аби обговорити такі теми:

– партнерство LvBS та «Промприлад. Реновація». Для чого та довкола чого об’єднуватися інституціям з однаковими цінностями, що прагнуть якісних змін у бізнесі, місцевих громадах та урбаністиці?

– довіра та об’єднання: чи прийшов уже час, аби партнерство в Україні замінило конкуренцію?

– бізнес-освіта та lifelong learning як нова реальність

– Львівська бізнес-школа УКУ розпочинає низку навчальних програм та заходів у Івано-Франківську. Анонси та презентації.

Учасники дискусії:

  • Ярослав Рущишинзасновник та генеральний директор ВАТ «Троттола», член Колегії обласної держадміністрації від підприємництва (Львів);
  • Софія Опацька, декан-засновниця LvBS, проректор з науково-педагогічної роботи УКУ (Львів);
  • Роксоляна Вороновська, директор зі стратегічного розвитку LvBS (Львів);
  • Юрій Филюкпідприємець, керівник компанії «23 ресторани», співзасновник проекту «Тепле місто» та «Промприлад. Реновація» (Івано-Франківськ);
  • Сергій Фіцакголова наглядової ради платформи «Тепле місто», співвласник IT-компанії Softjourn (Івано-Франківськ);
  • Юрій Козакевич, співвласник ресторану «Fabbrica», співзасновник «Intellect Hub», випускник програми Key Executive MBA LvBS (Івано-Франківськ).

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації:

[register-button token=’07012b80-bb90-47e9-a474-2c71b0cab316′ title=’Зареєструватись’]

Місце зустрічі: вул. Академіка Сахарова, 23, Promprylad.Renovation
3 поверх, конференц-зал, м. Івано-Франківськ

Час зустрічі: 18:00

Контактні особи:

Тарас Малий: 097 498 9657, taras.m@promprylad.in.ua (Promprylad.Renovation),

Світлана Кирильчук: 067 76 00 779, skyrylchuk@lvbs.com.ua (LvBS)

ДовідкаПромприлад.Реновація — інноваційний центр на базі івано-франківського заводу Промприлад. Тут створюються можливості на перетині освіти, мистецтва, нової економіки та урбаністики. Промприлад.Реновація працює як майданчик для апробації та поширення знань. Тут фахівці з різних галузей, професійні та творчі спільноти, а також місцеві компанії можуть здобути новий якісний досвід — та розділити його з іншими.

Команда проекту має на меті сконцентрувати тут креативний потенціал міста та цим сприяти розвитку регіону. Зараз для запуску пілотного поверху залучили 1,2 мільйона доларів. Тут працюють 16 різних бізнесових, освітніх та культурних функцій від різних операторів.