Стратегія у часи невизначеності: нова парадигма із Рітою МакГрат

Чи є взагалі сенс дотримуватися певної стратегії у часи невизначеності? Ріта МакГрат, професорка бізнес-школи Колумбійського університету та провідна світова експертка зі стратегії та інновацій, стверджує, що так. Але цю традиційну для нас стратегію необхідно винайти заново. Під час нашої зустрічі ми обговоримо нову парадигму у стратегії та озвучимо рекомендації щодо її швидкого опанування у кризових ситуаціях. 

Приєднуйтесь до нашої зустрічі, ставте питання, які вас хвилюють сьогодні та опануйте основні кроки для створення нової бізнес-стратегії навіть у цей важкий час.

Коли: четвер, 24 березня, о 18:30.

Де: онлайн [Zoom].

Мова вебінару: англійська.

Ріта Гюнтер МакГрат — професорка бізнес-школи Колумбійського університету. Вона вважається однією із провідних світових експерток зі стратегії та інновацій, з особливим акцентом на розробці надійної стратегії в часи невизначеності та нестабільності. Вона також є засновницею інноваційної платформи Valize та авторкою книги-бестселера під назвою «Кінець конкурентної переваги: ​​як зробити так, щоб ваша стратегія рухалася так само швидко, як і ваш бізнес».

Ріта є також авторкою публікацій у «Harvard Business Review», «Academy of Management Journal», «Oxford handbook», «The Entrepreneurial Strategist», «Strategy+business» та багато інших видань. 

Ріта каже, що війна росії з Україною зробила людей усвідомленими про маніпуляції та ще більшим бажанням їх зупинити. Повну статтю, де вона розповідає про інфляцію, інфраструктуру та глобальне зростання, ви можете прочитати на нашому сайті.

Модераторка зустрічі: Софія Опацька, декан-засновниця та Голова Наглядової ради LvBS, проректорка зі стратегічного розвитку УКУ.


Ви отримаєте посилання на трансляцію на вказану при реєстрації пошту за день до проведення події.

До зустрічі!