Семінар «Інформаційна безпека для НДО» у Львові

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та Громадська спілка Форум НДО в Україні у партнерстві зі Школою права УКУ запрошують представників недержавних організацій, які працюють з наслідками конфлікту на cході України, до участі у дводенному семінарі «Інформаційна безпека для НДО», який відбудеться у Львові 23-24 жовтня 2017 року за підтримки Посольства Великої Британії.

Мета семінару – ознайомити керівників та менеджерів НДО з законодавством про доступ до публічної інформації та важливими питаннями інформаційної безпеки.

Профіль кандидатів та процес відбору. Програма спеціально розроблена для керівників та менеджерів недержавних організацій. Критеріями відбору до участі в семінарі є:

  • відповідність діяльності учасника темі навчального курсу;
  • чіткість та обґрунтованість мотивації учасника;
  • наявність чіткого плану використання отриманих знань у роботі його НДО;
  • можливість повної включеності в семінарі.

Звертаємо вашу увагу, що кількість можливих учасників обмежена і становить 20 осіб.

Учасники отримають: знання про інструменти доступу до публічної інформації, дізнаються про практичні аспекти дотримання правових стандартів захисту персональних даних і про те, як зберегти конфіденційність кореспонденції та зберегти інформацію. Окрім того, дізнаються про необхідність кібербезпеки та інші важливі аспекти у галузі інформаційної безпеки.

Час проведення: 23-24 жовтня 2017 року
Місце проведення: Львів
Кінцевий термін подачі заявок: 15 жовтня 2017

Для участі у навчальній програмі необхідно заповнити форму. Усі заявники будуть повідомлені про результат відбору до 16 жовтня 2017 року.

Додаткова інформація. Витрати на проживання, харчування та проїзд до місця проведення навчального курсу забезпечуються організаторами у разі потреби. Проїзд буде компенсований за наявності копії квитка (ІІ клас Інтерсіті / купе / автобус) та першої і другої сторінок паспорта, проживання передбачене у двомісних номерах.

Контактна особа: Людмила Крижановська, менеджер міжнародних зв’язків LvBS; lkryzhanovska@lvbs.com.ua; +380734939640.