Дослідження сімейного бізнесу в Україні: презентація та дискусія

Що є ключовим у сімейному бізнесі: сім’я, як цінність сама по собі, чи конкретні місія, світогляд, репутація та традиції окремої сім’ї? Чи будь-яка сім’я може вести бізнес і чи кожен бізнес може стати сімейним? Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та Центр сімейного бізнесу LvBS запрошують на презентацію та обговорення дослідження «Cімейний бізнес в Україні: особливості започаткування, ведення та передачі наступним поколінням». Поговоримо про найважливіше у сімейних компаніях – довіру та відповідальність, а також магнетичну здатність впливати на середовища.

Ми у Львівській бізнес-школі УКУ вже багато років спостерігаємо за сімейними компаніями учасників наших програм та випускників, радіємо їхнім успіхам і росту. Утім, особливої уваги заслуговують ті цінності, які їм вдається зберігати впродовж років, а також ту атмосферу, що вони творять як всередині команди, так й довкола себе гуртуючи спільноти довіри та відповідальності.

Саме тому Центр сімейного бізнесу LvBS спільно з соціологічною агенцією ФАМА  впродовж весни літа 2019 року провели дослідження сімейного бізнесу в Україні (за підтримки GIZ). Запрошуємо Вас на презентацію результатів дослідження, де поговоримо про ключові переваги та виклики сімейного бізнесу в Україні, шукатимемо відповіді на питання: що дають сімейні компанії спільнотам, містам і які цінності варто перейняти державі. Про це поговоримо з власниками найцікавіших сімейних компаній в Україні.

Учасники події:

Маркіян Бедрій, засновник та власник мережі кав’ярень «Світ кави»;

Олена Вовк, голова наглядової ради компанії «Ензим»;

Мар’яна Малачівська, керівниця соціологічної агенції «ФАМА»;

Юлія Капустіна, співвласниця/СЕО компанії «Account Auditing and Consulting LLC»;

Модерує: Роксоляна Вороновська, керівниця Центру сімейного бізнесу LvBS

та LvBS Consulting.

Коли: 20 грудня 2019 року, о 18:00

Де: паркова (127) авдиторія Центру Шептицького УКУ

Участь у події безкоштовна за умови попередньої реєстрації:

[register-button token=’5dee119f-ffd49d48-dbc0-f7f8f7b95bcd’ title=’Зареєструватись’]

Контактна особа: Соломія Саврук, ssavruk@lvbs.com.ua, +38 (050) 289-12-10

Довідка:  Центр сімейного бізнесу LvBS створений для того, аби актуалізувати питання ефективного управління сімейним бізнесом і побудови наступництва у сімейних компаніях в Україні. Центр сімейного бізнесу LvSB є одним з наукових центрів Львівської бізнес-школи УКУ, що стежить за світовими тенденціями та пропонує актуальні рішення для українського бізнесу з його реаліями.

Львівська бізнес-школа Українського католицького університету (LvBS) – школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту й відповідальну бізнес-спільноту уже впродовж 11 років. Місія LvBS – «Україна на бізнес-карті світу». Належність до мережі католицьких університетів, при яких є найкращі бізнес-школи світу, дає LvBS особливі можливості міжнародної співпраці, яких немає в інших українських бізнес-шкіл. Магістерські програми LvBS акредитовані Міністерством освіти України, також школа має міжнародну акредитацію CEEMAN IQA (Central and East European Management Development Association). У LvBS діють такі програми магістерського рівня: Key Executive MBA; MS in Technology Management; MA in Human Resources and Organizational DevelopmentMS in Innovations and Entrepreneurship; MSc in Marketing Management, а також програми управлінського розвитку.

Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH надає послуги у сфері міжнародної співпраці заради сталого розвитку. У складі компанії понад 20 000 фахівців, які працюють близько у 120 країнах світу. Обсяг операцій GIZ складає понад 2,6 мільярди євро. Компанія підтримує Україну за дорученням Федерального уряду Німеччини на шляху демократичних перетворень з 1993 року. З 2009 року GIZ має бюро в Києві.

Нині пріоритетними напрямами німецько-української співпраці  є:

  • ефективне державне врядування;
  • енергоефективність;
  • сталий економічний розвиток.

GIZ діє в Україні за дорученням п`яти німецьких міністерств, Європейського Союзу (ЄС), а також урядів Великої Британії та Швейцарії. 

*Дані про чисельність працівників та оборот станом на 31 грудня 2018 р.