Львівська бізнес-школа УКУ та магістерська програма професійного рівня MSc in Innovations and Entrepreneurship запрошують 22 березня на зустріч на тему: «Соціальне підприємництво: міфи про неприбутковість». Спікер події – Артем Корнецький, співзасновник та керівник освітньої організації School of ME.
Соціальне підприємництво стає трендом у світі та й в Україні. Проте довкола цієї теми існує багато міфів та стереотипів. Наприклад, про те, що такий бізнес є неприбутковим. Яскраві приклади соціальних підприємств доводять інше. Запрошуємо на зустріч з Артемом Корнецьким у LvBS, щоб розвіяти певні міфи.
Під час зустрічі дізнаємось:
– У чому відмінності та подібності соціального підприємництва із класичним підприємництвом і неприбутковою діяльністю.
– Яку роль відіграє соціальне підприємництво в світовій спільноті сьогодні.
– Про яскраві приклади прибуткових соціальних підприємств світу та України.
– Якими є найпоширеніші міфи щодо тематики соціального підприємництва в Україні.
– Які є можливості для розвитку соціального підприємства.
Коли: п’ятниця, 22 березня, 18:30
Де: м. Львів, Церква святої Софії — Премудрості Божої, вул. Козельницька 4 (авд. 013)
Вартість участі у події: 200 грн
[register-button token=’6bb48b0e-b90c-4b26-9acd-2fc2b0bd7ae8′ title=’Зареєструватись’]
Кількість місць обмежена. Для учасників та випускників програм MSc in Innovations and Entrepreneurship участь безкоштовна.
Контактна особа: Олександра Линник, olynnyk@lvbs.com.ua, (097) 430 08 62.
Довідка: Артем Корнецький – доктор філософії, співзасновник та керівник освітньої організації School of ME, що впроваджує проекти з соціального, молодіжного та креативного підприємництва. Доцент Українського католицького університету, викладає курс «Соціальне підприємництво» на різних програмах. Запрошений дослідник по Програмі ім. Фулбрайта в Університеті Де Поля (м. Чикаго). В ролі ментора, фасилітатора, експерта, консультанта долучився до створення або розвитку більше 20 соціальних підприємств в Україні та США. Автор, викладач та головний експерт проекту з навчання тренерів із соціального підприємництва (Федеральне міністерство економічного співробітництва та розвитку Німеччини, ChildFund Deutschland e.V, Фонд Східна Європа). Реалізовував проекти для (або разом із) European Commission, The UN Refugee Agency, Western NIS Enterprise Fund, DRA. Член редакційної колегії наукового журналу Management Decision. Автор наукових та популярних публікацій, он-лайн курсів та тренінгових програм.
Триває набір на магістерську програму професійного рівня MSc in Innovations and Entrepreneurship