Спільнота LvBS із Сергієм Потаповим: Проектна цінність — баланс між ризиком та можливістю

14 вересня Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на зустріч Спільноти LvBS з Сергієм Потаповим, викладачем Школи та консультантом з проектного управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (Prozorro). Тема зустрічі «Проектна цінність — баланс між ризиком та можливістю».

На зустрічі поговоримо про наступне:

  • Атрибути Проектної Цінності
  • Конфлікт між баченням Цінності з точки зору різних зацікавлених осіб та підходи до його розв’язання
  • Математичні підходи до оцінки Проектної Цінності в умовах невизначеності
  • Ідентифікацію та оцифровку ризиків та можливостей

Учасники зустрічі ознайомляться з інструментом, який дозволяє з математичними розрахунками встановлювати вимірювані цілі в проектах, знаходячи баланс між ризиками та можливостями.

Час: п’ятниця, 14 вересня, 18:30-20:00
Місце проведення: Паркова авдиторія Центру Шептицького, вул. Стрийська, 29, Львів
Вартість участі: 350 грн. Для випускників програм MSс in Technology Management та Key Executive MBA LvBS участь у подіях Спільноти безкоштовна.

Контактна особа: Ярина Шеремета, spilnota@lvbs.com.ua, +38 (067) 673 18 76

Сергій Потапов має понад 10 років управлінського досвіду, п’ять з яких присвятив організаційному розвитку. Консультант з проектного управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (Prozorro), та низки інших організацій.

Викладач управління проектами Школи Управління Українського Католицького Університету; управління проектами, управління змінами у Київській Школі Економіки, а також управління проектами та портфелями Единбурзької бізнес-школи.