Спільнота LvBS. Нейроменеджмент у бізнесі: як ефективно навчатись і розвивати команду?

Нейронаука чітко пояснює, чому інформація «в одне вухо влітає, а в інше вилітає», а відтак ми тепер знаємо: як правильно запам’ятовувати нові дані, для чого створювати культуру освіти, як зробити навчання колег ефективним завдяки нейроменеджменту. 7 березня, у четвер, Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує на зустріч Спільноти LvBS з Наталією Кадею, викладачкою Школи, партнеркою юридичної компанії Danevych.Law, експерткою з нейроменеджменту.

«Ми вступили в епоху серйозної боротьби – між людиною і роботом за право керувати нами. І, щоб перемогти, нам, як ніколи, важливо розуміти власну людяність і те, як ми влаштовані. Відповіді на виклики майбутнього – у людському мозку. Там народжуються емоції та приймаються рішення. Знання про те, як функціонує мозок, скоро стануть гігієнічною нормою для всіх, хто в роботі взаємодіє з іншою людиною. Ми вступили в епоху нейроменеджменту», – розповідає Наталія Кадя.

Навчання впродовж усього життя є важливим елементом для всіх, хто спостерігає за інтенсивним розвитком сучасного світу і готовий швидко змінюватись. Вплив нейронауки, нові дані про процеси мислення та роботу мозку в цілому дають змогу працювати над новітніми підходами до теми лідерства в організаціях, трансформації ефективності, переосмислення навчання, персонального розвитку. Саме у функціях нашого мозку ми можемо знайти відповіді на запитання: чому ми робимо те, що робимо? Воно є ключовим для керівників у контексті усвідомлення і розвитку як власного потенціалу, так і потенціалу команди.

На зустрічі Спільноти LvBS 7 березня Наталія Кадя обговорить з учасниками останні світові тренди у методиках навчання, а також дасть відповіді на актуальні запитання, зокрема:

  • Що робиться з нашим мозком, коли ми вчимось, і як максимізувати ефект від навчання?
  • Як зробити витрачені кошти на навчання справді інвестицією, а не витратою?
  • Що краще: навчатися постійно чи лише тоді, коли бракує конкретних знань?
  • Чому певні формати навчання в організаціях приречені на провал і як створити ефективні освітні програми, враховуючи специфіку обробки інформації нашим мозком?

[register-button token=’74889390-1488-4809-bdd6-c1bf21352159′ title=’Купити квиток’]

Час: 7 березня (четвер), 19:00 (реєстрація о 18:30)

Місце: Центр Шептицького, авд. 002 (цоколь), Львів, вул. Стрийська, 29

Вартість участі: 350 грн. Для випускників програм MSс in Technology Management та Key Executive MBA LvBS участь у подіях Спільноти безкоштовна

Контактна особа: Світлана Кирильчук, skyrylchuk@lvbs.com.ua, +38067 76 00 779.

Спільнота LvBS – це інноваційна інтелектуальна платформа для розвитку бізнесу, постійного розвитку особистостей та представників компанії. Більше про проект та умови участі.