Стратегія продажу для ІТ-компаній: LvBS запрошує на лекцію Михайла Винницького [Харків]

Як розробити стратегію позиціонування своїх продуктів та послуг на міжнародних ІТ-ринках? Як управляти командою продавців, що знаходяться за кордоном? Якими є найефективніші інструменти лідогенерації на відстані? Про виклики крос-культурних комунікацій та процесні рішення для становлення своєї компанії як key supplier для міжнародних партнерів запрошуємо дізнатися 28 лютого у Харкові на лекції професора Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), викладача з великим практичним досвідом у бізнесі, Михайлом Винницьким.

Михайло Винницький професор Центру сімейного бізнесу LvBS, радником міністра освіти і науки України, колишнім віце-президентом з продажу та маркетингу компанії Lava Computer Mfg Inc (Канада) та консультантом з питань структуризації процесу продажу багатьох українських компаній.

28 лютого о 19:00 у Fabrika Space (Харків) Михайло Винницький розповість про методи залучення, створення та підтримання міцних довірливих стосунків з клієнтом на відстані, Key Account management та особливості українських кейсів успіху та провалу (який завжди можна успішно вирішити) у співпраці з міжнародними партнерами. Під час лекції учасники також дізнаються про навчальну програму Львівської бізнес-школи УКУ «Продаж для ІТ» з Михайлом Винницьким, що відбудеться 14-16 березня у Києві.

Лекція у Харкові розроблена для:

  • директорів з розвитку ІТ-компаній;
  • Key Account та engagement менеджерів;
  • керівників відділу продажу та маркетингу;
  • власників та керівників ІТ-стартапів.

Коли: 28 лютого о 19:00
Де: Fabrika Space, вул. Благовіщенська 1, Харків (Червоний зал, 0 поверх)
Вартість участі: 200 грн.

[register-button token=’86f8dd43-349e-4ef1-8953-8419b876a273′ title=’Зареєструватись’]

Контактна особа: Анастасія Дякун, adyakun@lvbs.com.ua, +380730412599.

Дізнатися більше про програму «Продаж для ІТ» з Михайлом Винницьким

Довідка: Львівська бізнес-школа Українського католицького університету (LvBS) — школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту й відповідальну бізнес-спільноту уже протягом 11 років. Місія: LvBS – «Україна на бізнес-карті світу». Належність до мережі католицьких університетів, при яких є найкращі бізнес-школи світу, дає LvBS особливі можливості міжнародної співпраці, яких немає в інших українських бізнес-шкіл. Магістерські програми LvBS акредитовані Міністерством освіти України, також школа має міжнародну акредитацію CEEMAN IQA (Central and East European Management Development Association). У LvBS діють такі програми: Key Executive MBA – програма особистого та професійного розвитку для власників та керівників бізнесу; MS in Technology Management для ІТ-управлінців; MA in Human Resources and Organizational Development – програма для тих, кого цікавить професія управління персоналом та організаційний розвиток; MS in Innovations and Entrepreneurship для молодих стартаперів; програми управлінського розвитку. Підходи до структури програм виходять з міжнародного досвіду та наповнюються найкращим світовим і українським практичним досвідом.