Стратегія продажу для ІТ-компаній: LvBS запрошує на зустріч-дискусію Михайла Винницького та Лізи Воронкової [Київ]

Як розробити стратегію позиціонування своїх продуктів та послуг на міжнародних ІТ-ринках? Якими є найефективніші інструменти лідогенерації на відстані? Про виклики крос-культурних комунікацій та процесні рішення для становлення своєї компанії як key supplier для міжнародних партнерів запрошуємо дізнатися 5 березня у Києві на зустрічі-дискусії професора Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), викладача з великим практичним досвідом у бізнесі, Михайлом Винницьким та запрошеною гостею – Лізою Воронковою, директоркою Emotions Lab та співтворцем наручного смарт-годинника, що вимірює стрес.

Михайло Винницький – професор Центру сімейного бізнесу LvBS, радник міністра освіти і науки України, колишній віце-президент з продажу та маркетингу компанії Lava Computer Mfg Inc (Канада) та консультант з питань структуризації процесу продажу багатьох українських компаній.

Ліза Воронковаексперт в біоінженерії і натільних пристроях, співзасновниця та директорка Emotions Lab, 8 місяців разом з своєю командою інтенсивно стажувалася в акселераторі Стенфорду, працюючи над власним продуктом, що тепер просуває на українському та міжнародних ринках. EMwatch – унікальний smartwatch для управління стресом, здатний точно виміряти кров’яний тиск з зап’ястя.

5 березня о 19:00 у ПеремогаSpace (Київ) Михайло Винницький розповість про методи залучення, створення та підтримання міцних довірливих стосунків з клієнтом на відстані, Key Account management та особливості українських кейсів успіху та провалу (який завжди можна успішно вирішити) у співпраці з міжнародними партнерами. А також поговорить з Лізою Воронковою про досвід співпраці та просування власного продукту, шлях до і після акселаріційної програми Стенфорду.

Під час лекції учасники дізнаються про навчальну програму Львівської бізнес-школи УКУ «Продаж для ІТ» з Михайлом Винницьким, що відбудеться 14-16 березня у Києві.

Зустріч розроблена для:

  • директорів з розвитку ІТ-компаній;
  • Key Account та engagement менеджерів;
  • керівників відділу продажу та маркетингу;
  • власників та керівників ІТ-стартапів.

Коли: 5 березня о 19:00

Де: ПеремогаSpace, бульвар Тараса Шевченка, 62

На жаль, через непередбачувані обставини подію скасовано.

Контактна особа: Анастасія Дякун, adyakun@lvbs.com.ua, +380730412599.