Успіх у бізнесі: до чого тут любов? Дискусія з Владикою Борисом

Любов не просто важлива у бізнесі, це ключова річ у ньому. Адже бізнес це про стосунки: з усіма, з ким працюємо, у кого купуємо і кому продаємо. А будь-які здорові стосунки, так чи інакше, базуються на любові. Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та Фестиваль Вітер-на-дії запрошують обговорити ці питання у межах дискусії за участі Владики Бориса Гудзяка та Андрія Гундера, президента Американської торговельної палати в Україні та модераторкою, проректоркою УКУ Софією Опацькою.

Коли працівники відчувають, що їх люблять показують кращу продуктивність, що, у свою чергу, збільшує прибутки компанії. Тім Сандерс, відомий бізнесмен, колишній керівник Yahoo наголошує, що любов це найкраща точка диференціації від ваших конкурентів. А провідний бізнес-консультант Іцхак Адізес наголошує: якщо спочатку визначальною компетенцією для розвитку підприємництва була фізична сила, а пізніше – знання, то зараз провідною силою у бізнесі стало серце, а якщо точніше – вміння любити.

Також філософію любові у бізнесі свого часу проповідував ще Митрополит Андрей Шептицький, що вкотре підтверджує далекоглядність його поглядів і нагадує нам про актуальність ідей цього визначного морального лідера сьогодні. 

Саме Митрополит Андрей Шептицький і його фраза: «Хто любить, той дбає за інших, їхнє добро лежить йому на серці» – є провідними для усіх майданчиків фестивалю «Вітер-на-дії» й цієї дискусії зокрема. Адже проповідуваний Шептицьким принцип win-win, коли перемагають усі, а не хтось один за рахунок поразки когось іншого – це також, серед іншого, про любов.

У межах дискусії поговоримо про:

  • Приклад Митрополита Андрея: як він, керуючись любов’ю, досягав успіху у різних вимірах своєї діяльності.
  • Як цим принципом керуватись сьогодні  в умовах України 2019 року, в часі війни та політичних потрясінь? 
  • Як на практиці перейти до стилю лідерства, коли не люди – засіб для збільшення прибутків, а навпаки: прибутки використовують для розвитку людей? 
  • Що таке «Statement on the Purpose of a Corporation» і яким чином нова заява бізнес-лідерів США суголосна з темою дискусії?

Учасники:

  • Архиєпископ і Митрополит Філадельфійський УГКЦ, президент УКУ Владика Борис Ґудзяк;
  • Президент Американської торговельної палати в Україні Андрій Гундер;
  • Модераторка: декан-засновниця і голова наглядової ради LvBS, проректорка з науково-педагогічної роботи УКУ Софія Опацька.

Реєстрацію закрито

Коли: 15 вересня, 17:00
Де: авд. Паркова, Центр Митрополита Андрея Шептицького, вул. Стрийська, 29, Львів 
Контактна особа: Світлана Кирильчук skyrylchuk@lvbs.com.ua, +380 67 76 00 779

*Під час події всі охочі зможуть доєднатися до благодійного збору коштів на розвиток платформи просвіти та ціннісного зростання сучасної української молоді.

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту й відповідальну бізнес-спільноту уже протягом 11 років. Місія: LvBS «Україна на бізнес-карті світу». Належність до мережі католицьких університетів, при яких є найкращі бізнес-школи світу, дає LvBS особливі можливості міжнародної співпраці, яких немає в інших українських бізнес-шкіл. Магістерські програми LvBS акредитовані Міністерством освіти України, також школа має міжнародну акредитацію CEEMAN IQA (Central and East European Management Development Association). У LvBS діють 5 магістерських програм. Підходи до структури програм виходять з міжнародного досвіду та наповнюються найкращим світовим і українським практичним досвідом.

Четвертий Всеукраїнський молодіжний Фестиваль «Вітер На-Дії» відбудеться 15 вересня у Львові, на території Українського Католицького Університету, вул. Козельницька, 2. Фестиваль об`єднає гостей та спікерів з різних регіонів, різних країн, а також представників різних конфесій України. Православні, греко- та римо-католики, протестанти творитимуть єдиний молодіжний простір змін.