Вебінар Ірини Фіщук «Чому не варто боятися грантів?»

Бізнес-школа УКУ запрошує вас на другий вебінар Ірини Фіщук, засновниці агенції «GrantGuideUa» та випускниці магістерської програми. Вже 15 лютого обговоримо все про гранти на вебінарі «Чому не варто боятися грантів?».

лвбс львівська бізнес-школа бізнес-школа уку уку український католицький університет lvbs lviv business school ucu business school ucu ukrainian catholic university львівська бізнес-школа бізнесу ірина фіщук гранти податися на грант

Тема є важливою та актуальною, оскільки розкриває ключові переваги та можливості, які гранти пропонують підприємцям та організаціям. Вебінар допоможе подолати страхи та невпевненість, вказавши на конкретні інструменти та підходи, які допоможуть ефективно користуватися грантовим фінансуванням для розвитку бізнесу та реалізації проєктів.

Спікерка:
Ірина Фіщук – засновниця агенції «GrantGuideUa», консультантка з написання грантових проєктів у Проєкті USAID ERA «Економічна підтримка України», сертифікована тренерка сталого розвитку ПРООН та менторка грантистів Фонд Східна Європа, випускниця програми MA in Human Resources and Organization Development.

На події дізнаємось:

  • Роль в бізнесі та зона відповідальності грантового менеджера.
  • Як наповнювати карту фандрейзера та поєднувати грантові програми.
  • Актуальні грантові програми.
  • Особливості, індикатори грантової програми.

Також, присутні на події отримають актуальний календар грантів.

Для кого ця подія буде корисна:

  • власники бізнесів
  • менеджери середніх та вищих ланок
  • всі хто працюють задля залучення коштів для розвитку компанії

Дата та час: 15 лютого, 18:00
Де: онлайн
Вартість: 400 грн
*кількість місць обмежена

 

Всі кошти, зібрані під час вебінару, будуть скеровані в Стипендійний фонд імені Олега Воробйова, учасника програми MSc in Technology Management Бізнес-школи УКУ, який загинув від рук російського окупанта на передовій фронту 30 травня 2022 року.