Вебінар LvBS: Інфекційний контроль у медичному підприємстві

Запрошуємо відвідати серію медичних вебінарів від LvBS «Клініка кризи. Як медичним управлінцям захистити від пандемії своїх працівників». Тема першого вебінару: «Інфекційний контроль у медичному підприємстві. Сучасні аспекти, актуальні методи інфекційного контролю».

Будь-який пацієнт прагне в медичній установі отримати медичну допомогу без додаткової  загрози для власного здоров’я. Сьогодні відбувається реформа медицини і кожен медичний заклад  (в т.ч. і приватний) стає конкурентом для іншого закладу. COVID-19 пришвидшив інтерес до інфекційної безпеки в медичному закладі. Однак, з початку пандемії багато медиків, які були не обізнані в аспектах інфекційного контролю, почали потрапляти на лікарняні ліжка.

Кожен адміністратор лікарні має знати сильні та слабкі сторони інфекційного контролю в медичному закладі, має вміти організувати побудову нових планів та цілей програми інфекційного контролю.

Знаннями з теми ділитиметься Оксана Пушкарьова – лікар-епідеміолог КНП ЛОР «Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр», експертка з епідеміології Департаменту охорони здоров’я ЛОДА.

Поговоримо про те:

  • Хто має бути в команді з інфекційного контролю?
  • Які обов’язкові цілі з інфекційного контролю треба ставити в лікувальній установі, а що можна відкласти?
  • Чи потрібний інфекційний контроль для закладів, які надають первинну медичну допомогу і на чому необхідно акцентувати?
  • СОП ( стандарти операційних процедур) – що це і для чого?
  • Чи потрібно моніторити процеси, які відбуваються в медзакладі?

Модеруватиме вебінар керівник напрямку з медичного менеджменту LvBS Ігор Заставний. 

Де: Zoom (онлайн)
Коли: 3 грудня, 19:00

[register-button token=’5fc0bd52-54e3129b-6fd0-73300b056ad6′ title=’Зареєструватись’]

Контактна особа: Христина Колотуха, kkolotukha@lvbs.com.ua, +380 63 402 9205