Вебінар LvBS: Криза як каталізатор створення інновацій

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує 2 липня на вебінар «Криза як каталізатор створення інновацій» з Олександром Акименком, викладачем LvBS, засновником консалтингової компанії «Yes&Design», у межах презентації магістерської програми MSc in Innovations and Entrepreneurship.

Говоритимемо про те:

  1. Чому час кризи – це чудовий час для інновацій.
  2. Чому важливо будувати інноваційну культуру навколо себе?
  3. Як випередити конкурентів своїми ідеями та залишатися лідером?

Олександр Акименко – викладач LvBS та член академічної ради програми MSc in Innovations and Entrepreneurship,  підприємець та консультант, засновник консалтингової компанії «Yes&Design», яка побудована на принципах дизайн-мислення, а також компанії «Платформедіа», що видає електронний журнал http://platfor.ma/
Олександр також є стипендіатом програми JSK Fellowships у Стенфордському університеті, де провів рік, вивчаючи основи стратегічного менеджменту, підприємництва, підривних інновацій, дизайн-мислення та венчурних інвестицій. Ініціатор та радник Ukrainian Emerging Leaders Program – річної навчальної програми у Стенфорді для українських реформаторів.

Також під час вебінару дізнаємося більше про магістерську програму MSc in Innovations and Entrepreneurship та її переваги. MSc in Innovations and Entrepreneurship – для амбітних людей, які готові до створення та запуску власних бізнес-проєктів. Результатом навчання на програмі є створення нового бізнес-проєкту «з нуля», або впровадження інноваційних підходів у діяльність компанії чи підприємства, які вже існують. 

Коли: 2 липня о 18:00
Участь безкоштовна за умови реєстрації:

Після реєстрації за годину до події на електронну скриньку, яку ви вказали, під час реєстрації, ви отримаєте лінк на вебінар, який проходитиме на платформі zoom.

Контактна особа: Олександра Линник, olynnyk@lvbs.com.ua, +38(097) 43 008 62