Вебінар «Секрети Amazon: як українським підприємцям вийти на найбільший маркетплейс»

Львівська бізнес-школа УКУ запрошує 1 квітня о 16:00 на безкоштовний вебінар «Секрети Amazon: як українським підприємцям вийти на найбільший маркетплейс». Про те, як оптимально налагодити процес, розповість Олег Воробйов.

Протягом останніх трьох років Олег був учасником двох українських стартапів на Amazon. Як все працює, чого не вистачило першому проекту для прибутковості та чому другий став більш успішним та має хороші перспективи – все це можна буде обговорити під час вебінару, який організовує Центр етики і технологій LvBS.

Учасники, зокрема, дізнаються як почати продавати на Amazon, адмініструючи всі процеси віддалено. Олег Воробйов, поділиться досвідом виходу на цей маркетплейс, розповість про специфіку роботи з постачальниками та клієнтами, особливості логістики та дотримання стандартів Amazon.

Олег Воробйов керує напрямком розвитку у компанії Spares Expert LTD, яка займається постачанням автомобільних запчастин на ринок США через Amazon. Отримав PhD з фізики, випускник програми LvBS «Ведення власної справи для учасників АТО».

Коли: середа, 1 квітня, 16:00. 

[register-button token=’5e7c9744-9e787cd7-6b2b-a21fb590c609′ title=’Зареєструватись’]

Участь у вебінарі безкоштовна за умови реєстрації. Реєстрацію буде закрито о 14:50 1 квітня. За годину до початку вебінару всі зареєстровані учасники отримають лист із посиланням, за яким зможуть переглянути онлайн-трансляцію.

Контактна особа: Юлія Субота, ysubota@lvbs.com.ua, 097 51 44 642.